Як зробити великі локони на волоссі. Як зробити на волоссі локони.

Красиві довге волосся дають простір для фантазії модних стилістів і перукарів. Укласти таку гриву в домашніх умовах теж нескладно. Щоб волосся виглядали доглянутими і здоровими, закрутіть їх великими локонами. Це і просто, і око радує. З такою зачіскою ви можете піти як на роботу, так і на вечірню прогулянку, варіантів - безліч.
Вам знадобиться
  • - щипці (великого діаметра, спеціально для завивки великих локонів);
  • - гребінець-щітка;
  • - гребінець-гребінь (з густими зубами, для начісування);
  • - затиск для волосся;
  • - засоби для укладання волосся: лак сильної фіксації, мус.
Інструкція
1
Перед укладанням волосся обов'язково помийте їх. Інакше пасма будуть важкими, тому зачіска протримається недовго.
2
Розділіть волосся на дві частини, верхню зберіть затискачем на потилиці.
3
Починайте укладання з нижньої частини волосся. По черзі, прядка за прядкою, фіксуйте їх спеціальним мусом. В цьому випадку локони будуть більш пружними і слухняними. Накрутите кожну прядку щипцями. Щоб локони виглядали природно, не тримайте їх більше двох хвилин в щипці. Після закінчення укладання злегка збризніть зачіску лаком.
4
Приступайте до укладання верхньої частини волосся. Так само, як і нижню частину, прядку за прядкою зафіксуйте мусом, попередньо зробивши невеликий начісування в прикореневій області. Закрутіть кожен локон щипцями.
5
Після цього нахиліть голову вниз і окропити волосся по всій довжині закріпляючу лаком. Тепер перед дзеркалом укладіть пасма в необхідному напрямку.
Зверніть увагу
Різні засоби укладання не тільки здатні служити закріплювача зачіски, але і можуть захищати волосся від шкідливого впливу навколишнього середовища. Уважно прочитайте інструкцію перед застосуванням.
Корисна порада
Пам'ятайте: великі локони додадуть вашій зачісці візуальний об'єм.