Як розфарбувати літак.

Виготовлення масштабних моделей техніки це дуже цікаве заняття, адже збирати своїми руками моделі автомобілів, літаків або кораблів дуже захоплююче. Люди, серйозно захоплені складанням моделей, створюють великі колекції у себе вдома. Найбільш цікаво збирати моделі для склейки, оскільки вони добре виконані і мають багато деталей, бувають вони пластикові, дерев'яні, паперові. Кожен вибирає той варіант, який йому більш цікавий.
Інструкція
1
Коли модель літака готова, настає час для додання їй оригінального дизайну за допомогою розфарбовування. Звичні класичні кольори: білий, блакитний або сріблястий, вже не актуальні. Як малюнок для літака можна використовувати все що завгодно, навіть мультяшних персонажів, автомобіль, зоряне небо і багато іншого.
2
Перед початком роботи необхідно вибрати тематику майбутнього малюнка і зобразити її на папері. Візуально оціните, наскільки добре буде виглядати ваш літак. Якщо ви, наприклад, вибрали зоряне небо, продумайте кількість зірок і місця їх розташування на літаку. Цікавим буде зображення якої-небудь планети.
3
Спочатку необхідно зробити малюнок на літаку простим олівцем. Намагайтеся виводити зображення симетрично з обох сторін моделі.
4
Почніть розфарбовувати з основного фону. Для темного неба підійде чорний або темно синій колір. Далі розфарбуйте зірки білим або жовтим кольором. Нехай ваші зірки будуть не звичними для вас світловими точками, а класичними, з п'ятьма кутами.
5
Намалюйте планету. Можливо, ви вибрали Марс червонуватого кольору, Сатурн з кільцями або жовту Місяць з кратерами. Постарайтеся передати обсяг планети за допомогою світлотіні, висветлят передню її частину і затемнивши ділянки, які знаходяться далі від лінії огляду. Коли ви закінчите малюнок з обох сторін літака, покрийте його столярним лаком (для всіх моделей, крім паперових).