Як перевірити двд привід.

При покупці CD/DVD- приводу необхідно перевіряти його відразу. Якщо цього не зробити, привід може виявитися неробочим, т.к. серед всієї партії одного пристрою може виявитися, що кілька екземплярів вироблені з дефектами. Якщо ж ви купуєте привід у знайомого або на ринку вторинних виробів, можна перевірити привід будинку. Перевірка полягає в огляді джамперів, вентиляції приводу і т.д. Після з'ясування причини можна судити про винному в поломці.
Вам знадобиться
  • Перевірка працездатності CD/DVD-приводу.
Інструкція
1
Перед перевіркою приводу необхідно переконатися в справності диска, на якому буде тестуватися обновка. Основна проблема поганої роботи нових приводів - це кабелі та джампери. Найчастіше проблема саме в них. Оскільки техніка нова, то і всі з'єднання нові, тобто неопрацьовані. Може трапитися так, що привід підключений, а операційна система Windows не може виявити новий пристрій. В цьому випадку необхідно перевірити правильність з'єднання кабелю живлення і шлейфу IDE.
2
Якщо проблема в самому шлейфі, достатньо змінити тільки шлейф. Для перевірки цілісності шлейфу, підключіть інший пристрій до цього шлейфу, наприклад, жорсткий диск. Варто відзначити, що в деяких випадках варто підключати привід до загального шлейфу (IDE-Port 0), який йде від жорсткого диска.
3
Ще однією проблемою при підключенні може бути неправильна установка джамперів. На жорсткому диску джампер (пермичка) повинна стояти в гнізді Master, а в приводі - Slave. Розташування гнізд на пристроях віддруковано на лицьовій стороні жорсткого диска або приводу .
4
Також варто перевірити вентилятори, які подають холодне повітря всередину системного блоку. Якщо таких вентиляторів немає, то робота приводу під час запису дисків може бути порушена. Це позначиться на кількості зіпсованих дисків.