Як зробити іграшковий літак. Як зробити маленький іграшковий літак.

Зараз в магазинах можна побачити величезну різноманітність іграшок. Однак іграшки, зроблені своїми руками по своєму смаку і ескізом, є результатом прояву фантазії. Вони мають велику цінність, на відміну від фабричних, оскільки існують в єдиному екземплярі, не схожі на інші, є ексклюзивними виробами.
Інструкція
1
Зробити іграшковий літак з дерев'яних дощечок досить просто. Він складається з таких деталей: ліве крило, праве крило, хвостові крила, фюзеляж і гвинт.
2
Спочатку намалюйте ескіз іграшки, його основні частини і готовий вид. Постарайтеся відобразити на папері деталі за розмірами майбутнього виробу. Підготуйте відповідні заготівлі для роботи. Для виготовлення гвинта використовуйте короткі довгі дощечки. Важливо не просто випиляти деталі, але і добре зачистити їх наждачним папером. Продумайте способи з'єднання всіх частин. Прикладіть основні деталі і зберіть їх для візуальної оцінки.
3
Далі почніть скріплення готових частин літак а клеєм. Використовуйте клей, підходящий для склеювання дерев'яних елементів. Спочатку приклейте ліве і праве передні крила до основної частини (фюзеляжу), а потім хвостові крила. Уважно стежте за тим, щоб ліве і праве крила розташовувалися на одному рівні. Важливо робити невеликі перерви між приклеюванням черговий заготовки, інакше деталь може зміститися.
4
Заключний етап роботи - закріплення гвинта в передній частині вашого літак а. Спочатку заготовки для вашого гвинта складіть хрест-навхрест і склейте між собою. Після висихання приклейте готовий гвинт на носову частину літак а.
5
Після того як збірка закінчена, ви можете додати дрібніші елементи (наприклад, колеса). Розфарбуйте іграшковий літак за своїм смаком. Якщо це військовий літак - виберіть захисний колір для основного фону і зобразите червоні зірки на крилах. Якщо це мультяшний літак - виберіть яскравий колір для основного фону, намалюйте очі і усмішку. Фантазуйте, але не забудьте покрити літак столярним лаком.