Як розбити фільм на дві частини.

Багато вміють редагувати музику на комп'ютері. Сьогодні це нескладно, враховуючи широке розповсюдження спеціального софту. Але й для редагування відео є такі ж інтуїтивно зрозумілі рішення. Наприклад, якщо вам потрібно розбити фільм на дві частини, вам потрібно всього лише встановити невелику програму.
Інструкція
1
Щоб розбити фільм на дві частини, а також здійснювати прості функції відеоредагування, що не навчаючись відеомонтажу, скористайтеся простою програмою Virtual Dub. На сайті автора розміщений слоган, який говорить: «Доказ, що у мене було занадто багато вільного часу в коледжі». Історія програми почалася, коли автор, будучи студентом, задумався про створення максимально простий утиліти для редагування відеофайлів. Завантажити програму можна з офіційного сайту абсолютно безкоштовно.
2
Для редагування фільм а, відкрийте його в Virtual Dub. Інтерфейс головного вікна програми складається з двох дисплеїв і панелі інструментів, розташованої знизу. За допомогою мишки перетягніть бігунок на лінії часу до кадру, з якого потрібно розбити фільм на дві частини. Відзначте початок відрізка натисканням кнопки Home на клавіатурі або натисканням другий праворуч кнопки на панелі інструментів програми.
3
Аналогічно задайте кінець відрізка фільм а, натиснувши клавішу End або першу праворуч кнопку панелі інструментів. Видаліть виділений таким чином фрагмент натисненням клавіші Del. У вас залишиться перша з двох частин фільм а.
4
Збережіть решту фільм а як окремий новий файл. Для цього натисніть F7 або в меню File виберіть команду Save as AVI. Однак перед цим слід провести настройку обробки аудіо- та відео-потоків через відповідні меню програми. Втім, якщо вам потрібно просто розбити фільм на дві частини, не використовуючи додаткові фільтри обробки і виведення, в меню Audio і Video виберіть параметри Direct Stream Copy. Це помітно прискорить обробку та пересохраненіе фільм а. Однак щоб уникнути несподіваних результатів в отриманому файлі, вказуючи початковий і кінцевий кадри відрізка, натисніть на кнопочки з намальованими ключами. І вкажіть як кордони відрізка знайдені ключові кадри.
5
Аналогічно створіть і збережіть другу частину фільм а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LgWyXNyoixs
Всі ми любимо познімати відео для домашнього архіву. Найчастіше на наших відео з'являються непотрібні деталі - або на початку, або в кінці, або в той момент, коли ми чекаємо цього найменше, безпосередньо в процесі зйомки кульмінації відео. Через це нам потрібно розбити фільм на частини і вирізати непотрібне. Це можливо за допомогою найпростішого редактора Windows Movie Maker, який дозволяє розбивати фільм на частини і видаляти непотрібні фрагменти.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Windows Movie Maker
Інструкція
1
Відкрийте Windows Movie Maker. Відкрийте папку «Пуск» і знайдіть його в меню «Стандартні». Якщо ви не можете його знайти, запустіть пошук, а ключовою фразою виберіть «Windows Movie Maker». Після того, як ви знайдете його, запустіть Windows Movie Maker.
2
Натисніть на кнопку «Імпорт мультимедіа». Виберіть файл, який ви хочете обрізати або розбити на частини. Дочекайтеся закінчення імпорту мультимедіа, це може зайняти деякий час.
3
Після того як файл мультимедіа з'явиться в списку «імпортовані», перетягніть його на смугу розкадровки, яка знаходиться внизу. У правій частині екрана у вас знаходиться екран з таймером, покадровой перемоткой, а також кнопкою старту.
4
Запустіть фільм в цьому вікні. Виберіть кадр, на якому ви хочете розділити фільм, і натисніть на кнопку «пауза». У разі, якщо вам важко в живому часі зловити цей момент, скористайтеся покадровой перемоткой.
5
В смузі прокрутки внизу у вас з'явиться два фільми. Видаліть той, який ви хочете видалити або зберегти як другу частину, після чого натисніть на кнопку «Публікація в обраному місці» - «Комп'ютер». Виберіть параметри збереження та ім'я файлу.
6
Після збереження файлу натисніть на кнопку «скасувати», потім видаліть той файл зі смуги прокрутки, який у вас вже збережений. Збережіть другу частину так само, як зберігали першу.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не переривайте процес збереження, програма може зависнути і втратити всі дані!
Корисна порада
Використовуйте максимальну якість при збереженні і параметри, які були за замовчуванням - так ви уникнете втрати якості.