Як зробити з бісеру кішку. Як сплести з бісеру чайку.

Тварини з бісеру практично не виконують функціональної ролі, але можуть послужити оригінальною прикрасою для брелока або телефону. До таких милим дрібничок відноситься і кішка з бісеру , виконана на пружною, що тримає форму дроті.
Інструкція
1
Наберіть три чорних бісеріни на середину відрізка дроту довжиною 50-60 см. Пройдіть крізь дві крайні бісеріни іншим кінцем так, щоб вийшов трикутник з паралельно розташованих бісерин.
2
Наберіть ще шістнадцять бісерин на один кінець дроту. Іншим проходите їх попарно, змінюючи напрямок. В результаті повинна вийти смужка з декількох рядів щільно прилеглих бісерин. Затягуйте дріт досить сильно, щоб ряди не розходилися, але не перетягуйте, щоб вона не рвалася. Це хвіст кішки.
3
Кількість бісерин в наступних рядах: 5-5-4-3-2-1-5. Це задня частина спини і задня пара лап кішки. Сховайте кінці дроту і обріжте.
4
Середню частину сплетіть з таких рядів: 5-3-3. Окремо сплетіть кожне вушко з двох рядів (1-2) і частина з головою, грудьми і передніми лапами: перший ряд шість чорних бісерин, другий ряд одна чорна, одна жовта, дві чорних, одна жовта, одна чорна. Третій і далі ряди тільки з чорних бісерин: 6-4-4-3-3-2-2-2-2-5. Кінці дроту ховайте і обрізайте.
5
З'єднайте деталі за допомогою нитки або дроту. Кінці сховайте всередину бісерин. До вушка прив'яжіть біжутерний тросик.