Як використовувати Арганова масло.

Коли справа стосується косметичних продуктів, природні засоби часто змушують червоніти від сорому виробників синтетичної косметики. Арганова олія, що добувається з горіхів арганового дерева, - натуральний продукт з доглядають і омолоджують.

Чисте аргановое масло можна наносити на різні частини тіла, щоб доглядати за нігтями, волоссям і шкірою і додати їм додаткове сяйво.

1. Купіть чисте аргановое масло, не для кулінарних цілей. Чисте аргановое масло зроблено з несмажених горіхів аргана, які зберігають всі свої вітаміни і жирні кислоти

2. Зберігайте аргановое масло в непрозорій пляшці, що захищає від ультрафіолетових променів, щоб зберегти всі вітаміни та мінерали якомога довше.

3. Нанесіть кілька крапель арганового масла на долоні і невеликими круговими рухами втирайте в шкіру, поки вся її поверхня не буде покрита маслом.

4. Змішайте в рівних пропорціях аргановое масло і лимонний сік в невеликої ємності. Опустіть в розчин нігті на 10 хвилин. Це допомагає зміцнити їх і зробити блискучими.

5. Нанесіть аргановое масло на волосся, починаючи від кінчиків. Загорніть волосся в рушник, коли повністю покриє їх маслом. Залиште рушник на голові на півгодини або на ніч.

6. Втирайте в шкіру масло аргана після прийняття душу. Змішайте масло з лосьйоном для тіла або нанесіть на шкіру в чистому вигляді.