Як зробити дитячий стіл.

Якщо малюк вже проситься посидіти з вами за столом , то стає очевидно, що прийшла пора для нього отримати власний стіл. На перших порах цілком можна обходитися столом , який кріпиться до стільця для годувань, але як тільки дитина почне активно рухатися, в кріслі йому стане некомфортно. Спорудіть йому столик самі.
Вам знадобиться
  • Фанера товщиною 8-12 мм або обріз дощечка завтовшки 17-27 мм.
Інструкція
1
Віддайте перевагу натуральним матеріалам, добре якщо стіл буде виготовлений з клена, берези, бука або сосни.Раскроіте матеріал. Вам потрібно вирізати полотно 62 см на 45 см (це робоча поверхня стола), два полотна 45 см на 50 см (це бічні панелі), полотно 60 см на 50 см (це задня стінка), два полотна 30 на 40 см (це облицювання ящиків), відповідно 4 полотна для стінок ящиків і ще 2 для днищ розрахуйте самостоятельно.Еслі ви робите столик вперше, то має сенс скористатися кресленнями, крім того, промаркируйте деталі, щоб не заплутатися в зчленуванні.
2
Обов'язково прошкуріть всі деталі. Частини столу з'єднайте за допомогою прорізних пазів, вони повинні відповідати товщині матеріалу.
3
Днище і перегородки краще з'єднувати шурупамі.Кришку столу прикріпіть до бічної стінки на рояльної зашморгу і тягах.Детскій столик нескладний сам по собі, він досить легко розбирається не займає багато места.У ящиків столу дно можна не робити, так ви зможете використовувати їх як табуреток.
4
У зовнішній стінці потрібно передбачити вирізи, вони будуть заміняти ручкі.Необходімо також закруглити всі виступи і кути, щоб дитина не травміровался.Готовий стіл можна покрити яскравою фарбою або лаком.
5
Також тильну сторону можна пристосувати під магнітну дощечку для настільних ігор і вивчення алфавіту, для цього пофарбуйте її в чорний колір і обейте жерстю.