Як розшифрувати свій почерк. розшифровка почерку якщо людина не дописує слова.

Наука, яка розшифровує характер по почерку людини, називається графологією. Відповідно до неї, всяка особливість написання тексту говорить про схильностях людини, самооцінці, навіть про настрій. Саме тому почерк людини міняється від разу до разу, але зберігає загальні типові риси.
Інструкція
1
Щоб розшифрувати свій почерк, потрібно написати невеликий текст на неразлінованной аркуші паперу. Значення слів не має значення, самі слова практично не впливають на написання і аналіз.2.
2
Визначте напрямок рядків. Якщо є тенденція до заниження (рядки трохи діагональні), у вас або песимістичний погляд на життя, або просто поганий настрій і втома. Напрямок вгору говорить про загальну оптимістичності або скороминущої піднесеності настрою. Прямі рівні рядки характерні для людей акуратних, врівноважених, спокійних.
3
Поля. Гуляють поля - ознака відсутності твердих підвалин, неуважності або тимчасової втоми. Широкі поля характерні для щедрого, іноді марнотратного людини, вузькі - для ощадливих.
4
Розмір літер обернено пропорційний самооцінці: чим крупніше букви, тим вона нижче. У недовірливих людей букви майже мікроскопічні.
5
Связность букв говорить про рівень розвитку логіки, критичного мислення. Рівна кількість зв'язкових і переривчастих ліній - ознака приземленості і врівноваженості людини. Розрізнені, майже окремо написані букви властиві мрійнику і фантазеру.
6
Нахил букв. Майже лежать літери можуть говорити або про вашу сьогочасної втоми, або про характерну запальності, нестриманості. Косий почерк - супутник серцевого, схильного до емпатії людини, що надходить в суворій відповідності з логікою. Постійно мінливий нахил, як і взагалі нестабільність написання, властива людям примхливим, що зазнають внутрішні протиріччя.