Як зробити з паперу парусник.

Серед різних виробів з паперу великою популярністю серед дітей різного віку користуються паперові кораблики і вітрильники, що відкривають перед дітьми великий простір для ігор. Складання парусника з паперу без ножиць і клею - захоплююче заняття, і ваші діти з задоволенням приєднаються до вас, якщо ви навчите їх майструвати такі кораблики з паперового аркуша.
Інструкція
1
Для складання самого простого кораблика візьміть аркуш формату А4 і складіть його навпіл поперек, з'єднавши короткі сторони. Потім вийшов прямокутник перегніть ще раз навпіл по вертикальній лінії, намітивши середню лінію згину.
2
Лівий і правий верхні кути зігніть до центральної лінії, з'єднавши разом краю кутів так, щоб внизу залишилася вільна смуга шириною в 2 см. Нижні смуги загніть вгору з обох сторін, а потім виверніть заготівлю, щоб вийшла фігура, що нагадує ромб .
3
Нижню трикутну частину ромба загніть вгору як спереду, так і ззаду. Потім відігніть вниз лівий і правий краї отриманого трикутника і вигніть бічні сторони фігури назовні. Такий кораблик вже можна опустити на воду, але ви можете доопрацювати його і прикріпити до нього вітрило.
4
Також вітрильник можна змайструвати з квадратного аркуша паперу - перегніть лист по діагоналях, а потім покладіть його перед собою так, щоб кути квадрата дивилися вгору, вниз, вправо і вліво. Така фігура буде схожа на простий ромб.
5
Верхній і нижній трикутні краю загніть до центру квадрата, а вийшла фігурку ще раз зігніть навпіл. Прикріпіть до фігурки щоглу, а до щогли приклейте парус і прапорець.
6
Є ще один спосіб скласти вітрильник з паперу - для цього квадратний аркуш паперу перегніть по центральній лінії і по діагоналях, сформувавши з згинів шістнадцять квадратиків. Зігніть до центру всі чотири кута квадрата, а потім вирівняйте два краю заготовки один з одним і з центром квадрата.
7
З'єднайте таким способом всі кути, переверніть роботу і зігніть її навпіл по діагоналі. Маленькі трикутники в правій частині фігури з'єднайте, щоб вийшов парус.