Як зробити день святом.

Будні дні затягують нас, як трясовина. Ми все частіше згадуємо фільм « День бабака» і відчуваємо себе так, як його герой. Встаємо вранці, збираємося на роботу чи навчання, проводимо день в задушливих офісах, приходимо додому втомлені, виконуємо домашні справи і падаємо відпочивати. І так день у день. Але в робочій рутині ми чомусь забуваємо, що життя не може бути Днем бабака. Вона буде такою, якою її робимо ми самі. І зробити зі звичайного дня справжнє свято - в наших силах.
Вам знадобиться
  • Різнокольорові стікери, музика, фотоапарат.
Інструкція
1
Припиніть себе жаліти. Не потрібно говорити і навіть думати, що ви такий нещасний, тому що життя - це суцільна туга. Зрозумійте і твердо закріпіть, що ваше життя - у ваших руках. А значить, і свята в ній організовувати - теж ваш обов'язок. Якщо вам обов'язково потрібен привід для свята, подивіться в календар - http://www.kalen-dar.ru/calendar.
2
Одного настрою для того, щоб відчути свято, звичайно, не вистачить. Тут на допомогу прийдуть звичайні побутові речі, на які ми зазвичай не звертаємо уваги. Наклейте по квартирі різнокольорові стікери з побажаннями та компліментами для себе-коханого. Наприклад: «Вдалого дня!», «Ти зможеш це зробити!», «Ти сьогодні виглядаєш як ніколи!», «Дивись на життя веселіше!». Такі записки неодмінно піднімуть вам настрій з ранку.
3
Зробіть на сніданок звичайну яєчню, але намалюйте на ній кетчупом або іншим соусом усмішечку. Порадуйте таким сніданком себе і свою половинку. Увімкніть музичний канал і підспівуйте виконавцям, танцюйте. Танець - хороший засіб для підняття настрою. Та й зарядка зранку - дуже корисна річ.
4
Увечері не йдіть одразу додому, прогуляйтеся по улюблених місцях у місті. Візьміть з собою фотоапарат, шукайте об'єктивом незвичайні кадри. Можете сходити в кіно або в кафе. Прислухайтеся до розмов людей, іноді це буває дуже забавно.
5
Головне, що ви можете зробити для того, щоб звичайний день став для вас святом - це згадати про те, що життя нам дається один тільки раз. І витрачати її на поганий настрій і рутину ми просто не маємо права. З таким ставленням ви помітите, що подібних святкових днів у вашому житті стане помітно більше.