Як зробити з крапельниць рибок. Плетіння з медичних крапельниць.

Кілька років тому вкрай популярними серед дорослих і дітей були вироби з лікарняних крапельниць - напевно всі пам'ятають прозорих рибок, які збиралися з медичних прозорих плівок. Сплести рибку зі крапельниць и нескладно - створюючи таку фігурку, ви зможете повернутися в дитинство.
Інструкція
1
Рибка з крапельниць и плететься по косою, а джгути для неї розрізаються на дві частини. Крайні джгути перехрещуються в середині. Продовжуйте плести рибку з трьох джгутиків зразок простий коси, залишаючи по краях вільні джгути, які поки не входять в роботу. Розглянемо технологію плетіння більш докладно.
2
Для початку візьміть дві трубки крапельниць и по 40 см завдовжки і розріжте їх по всій довжині гострими ножицями. Починаючи від краю і до середини, наріжте трубку на тонкі смужки - чим тонше, тим краще, і тим рельєфніше буде ваша рибка.
3
Складіть крапельниць и навпіл і скріпіть разом. Як вже описувалося вище, починайте плести косу з довгої розрізаної уздовж смужки, поздовжні краї якої загортаються всередину, формуючи луску рибки. Вкладіть між джгутиками очей. Для того щоб зробити очей, розріжте трубку крапельниць и вздовж і скрутіть її в щільну спіраль.
4
Вставте очей в оплетку, після чого продовжуйте плести косу з джгутів від крапельниць , залишаючи по краях по нескольку смужок для плавців. Поступово звужуйте тулуб рибки у напрямку до хвоста, а ближче до хвоста проденьте джгути в шматочок відрізаної трубки від крапельниць и, щоб закріпити їх.
5
Виведіть залишилася бахрому зі смужок в хвіст рибки і завийте краю. Ви можете забарвити рибку зеленкою, йодом і марганцем. Якщо спеціально фарбувати рибку не хочеться, скористайтеся сучасними крапельниць ами з кольорових трубок - це дозволить варіювати кольору вашої вироби так, як вам захочеться.