Як проводити ігри та конкурси.

Ігри і конкурси гарні в будь-якому віці - їх люблять і діти, і дорослі. Вони зроблять незабутнім ваше свято або навіть звичайну зустріч друзів. До деяких іграм потрібно заздалегідь готуватися і купувати необхідний інвентар, а інші можна влаштувати в будь-який момент, було б бажання.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся влаштовувати ігри та конкурси для дітей, то заздалегідь продумайте програму, а також купите маленькі призи-сюрпризи. Ідеї для свята можна знайти в інтернеті, згадати улюблені ігри дитинства, подивитися, як влаштовують подібні заходи ваші друзі та рідні. Придумайте побільше різних видів розваг, щоб в ході свята можна було залежно від ситуації вибирати той чи інший конкурс.
2
Для весілля, корпоративу, ювілею та інших свят теж потрібна «культурна програма». Тут призи вже необов'язкові, але в принципі будь-яка людина буде радий отримати в подарунок якусь дрібницю або частування, яке буде потім їм нагадувати про ваше свято. Якщо ви збираєтеся влаштовувати велике заходи, то можна запросити ведучого, який запропонує вам на вибір будь-які конкурси. Або поїхати в якийсь розважальний центр (наприклад, влаштувати корпоратив в пейнтбольном клубі). Якщо ж ви хочете організувати все самі, то, як і у випадку з дитячим святом, заздалегідь продумайте програму вечора. Знайдіть якомога більше веселих конкурсів, щоб ваші гості побільше сміялися і посміхалися.
3
Ігри і конкурси можна влаштовувати спонтанно. Для гри в «мафію» вам буде потрібно всього-на-всього колода карт (а можна обмежитися і листочками), а для «крокодила» (пантоміми) не потрібно нічого, окрім бажання пограти.
4
Останнім часом отримали велику популярність всілякі настільні і підлогові гри. Вони користуються незмінним успіхом. Однак для цього вам доведеться заздалегідь придбати (або зробити самим) необхідний інвентар. Твістер, Уно, Активити, Монополія, Скрабл - список можна продовжувати нескінченно. Є ігри активні, є спокійні, є такі, де поєднується і те, і інше. Є командні і «кожен сам за себе». В одних іграх можуть брати участь двоє, в інших - десятки людей. Навіть якщо ви ніколи не чули ні одне з цих назв, то обов'язково спробуйте пограти. Правила вивчити легко, а задоволення буде вам забезпечено на багато вечора.