Як пришивати стрічки на пуантах.

Пуанти - це балетні туфлі, що отримали назву від с французького слова pointe (вістря). Перші пуанти були надіті балериною в XIX столітті. І донині туфлі використовуються в класичній хореографії для краси і плавності руху. Пристрій пуант поступово еволюціонує, відповідаючи вимогам сучасної стопи балерин. Для виготовлення балетних туфельок майстру необхідні досвід і посидючість. А для того, щоб надягти готові пуанти, балерині необхідно додати деякі деталі.
Вам знадобиться
  • Пуанти, стрічки довжиною 50 см, шириною - близько 2,5 см.
Інструкція
1
Придбайте в спеціалізованому магазині пуанти. Існує досить багато моделей туфельок для балерин. Якщо ви купуєте їх вперше, порадьтеся з професійними танцюристами, знос жодну пару пуант. Якщо фірма-виробник заявляє про високу якість своєї продукції, то їх модельний ряд буде розроблений з урахуванням різної конфігурації стоп. З часом ви знайдете модель, яка буде підходити до вашої стопі.
2
Тепер пуанти необхідно персоналізувати - тобто підігнати під вашу стопу. Готова взуття балерини досить жорстка. Розімніть її до того, як пришивати стрічки. Тут знову-таки все залежить від фірми-виробника. У якихось пуантах доводиться підошву ламати, в якихось - просто гарненько прогнути. Це необхідно зробити в місці під п'ятою.
3
Візьміть куплені стрічечки. Вони повинні бути під колір пуант, довжиною 50 см, шириною - близько 2,5 см. Стрічечки пришиваються з внутрішньої сторони до кайме в тому місці, де ви згинали п'яту. Це місце вважається найоптимальнішим. Стрічечки пришиваються міцно. Якщо ви пришиваєте їх вперше, спочатку пришийте слабо, виконавши кілька стібків, і поміряйте туфлі. За необхідності внесіть корективи, і пришити остаточно.
Корисна порада
У деяких танцівниць під час руху пуанти зісковзують з п'яти. Щоб цього уникнути, були придумані маленькі хитрощі. Використовуйте прогумовані стрічки. Вони будуть міцніше тримати туфель. Чи не передаючи ногу при завязиваніі.Прішейте на п'ятку гумку (або резиночки, залежно від їх товщини) у формі петлі. Коли будете надягати пуант, спочатку проденьте носок ноги в петлю, а потім взуйте туфлю, і закріпіть на нозі стрічки. Зав'язуйте стрічки за правилами. Акуратно обмотайте ними ногу, залишивши 5-7 см від краю стрічки. Зауважте вузлик з внутрішньої сторони ноги і сховайте кінці під стрічку. Лена не повинна здавлювати ногу.