Як зробити альбом для побажань. Як виготовити альбом для побажань на весілля.

В шкільні часи майже всі дівчатка заводили анкети. Це блокноти та зошити з різними питаннями, які пускалися по класу, а потім автор читав відповіді. Останнім зазвичай був такий пункт: побажай що-небудь господареві анкети. Зараз ми вже не заводимо анкет для друзів, але до останнього пункту можна звернутися. На ювілеях, весіллях та інших святах такий альбом може стати корисним доповненням. Гості зможуть написати свої побажання, які залишаться на довгу пам'ять.
Вам знадобиться
  • Фотоальбом з картонними сторінками, тканина, картон або щільний папір, елементи декору.
Інструкція
1
Існує багато святкових агентств, які займаються не тільки організацією торжества, але і розробкою та виконанням дрібниць для свята. Однак подібний альбом для побажань легко можна зробити самому, якщо докласти трохи зусиль. Для початку визначте, в якому стилі буде проводитися свято або чи є прив'язка до певного кольору. Підбирайте матеріали для майбутнього альбом а відповідно з цими даними.
2
Один з найпростіших способів - купите звичайний фото альбом з картонними листами без кишеньок для фото. Це буде ваш каркас для альбом а побажань. Далі вам залишиться тільки задекорувати його на ваш смак. Обкладинку альбом а обтягніть тканиною, закріпивши зсередини згини тканини скріпками або степлером. Поверх тканини із зворотного боку обкладинки, щоб прибрати всю таємницю вашого декору, наклейте щільний аркуш паперу або картон.
3
Коли каркас буде обтягнутий тканиною, можна приступати до прикраси гостьової книги. Прикрасьте сторінки так, як вашій душі завгодно. Чудово виглядатимуть як авторські малюнки (можна попросити когось із знайомих або намалювати самій), так і вирізані з журналів колажні картинки.
4
Щоб гості не обписали місця, де б ви хотіли вставити фото з торжества, обведіть акуратно олівцем рамку бажаного розміру і так і напишіть в центрі: «місце для фото». Можна дати підказку гостям. На деяких сторінках написати ідеї для побажань або малюнків. Наприклад, якщо альбом для весілля, можна дати наступні поради: «Дружній шарж на жениха», «Портрет любові», «Мені сьогодні особливо запам'яталося», «Гасло для весільної подорожі» та інші.
5
Далі вам залишається тільки прикрасити обкладинку альбом а. Це можна зробити за допомогою стрічок, бантів. Викладіть стразами на тканини ініціали винуватця торжества або назва самого свята. Прикрасьте обкладинку бісером, паєтками - словом, усім, що знайдете в своєму наборі для рукоділля. Адже ця книга буде радувати вас все життя спогадами про урочистих моментах.