Як продати овочі.

Організовуючи точку з продажу овочів, важливо передбачити місце для зберігання. Навіть якщо ви збираєтеся щодня поставляти товар, викласти весь на вітрині навряд чи вийде, залишки необхідно десь складувати. Також як в торговому залі, в складської зоні необхідно передбачити правильний температурний режим і вентиляцію. Інакше високий ризик списань швидко псується.
Вам знадобиться
  • площа, персонал, торгове і ваговимірювальне обладнання, контрольно-касова машина
Інструкція
1
Розробіть асортиментну політику. Половину стелажів і вітрин слід віддати під овочі постійного попиту: картопля, морква, ріпчаста цибуля, капусту і буряк. Чверть - під сезонні овочі : ріпу, брукву, редис, листові та пряносмакових овочі . На місці, що залишилося можна розмістити товар супутнього попиту, наприклад, овочеву консервацію і пр.
2
Проведіть з продавцями тренінг презентації товару. Він складається з двох основних модулів. Перший відповідає на питання «Що пропонувати?», Другий - «Як це робити?». Розробіть відповідні вправи. Не забудьте про те, що чим повніше будуть знання про споживчі властивості та конкурентних перевагах товару, тим більш високі продажі вас очікують. Техніка другого модуля полягає, переважно, в придбанні продавцями комунікативних навичок.
3
Замовте тренінг продажів, якщо з проведенням попереднього тренінгу своїми силами виникли проблеми. Компаній, що пропонують подібні послуги для торговельних організацій найрізноманітніших напрямків існує безліч. Вибираючи, головне - поцікавитися успішними роботами, проведеними бізнес-тренерами раніше. На жаль, швидше за все в даному тренінгу не буде враховано конкретно ваша спеціалізація. Тому якісь додаткові вправи і ділові ігри вам все ж доведеться розробляти самим. Особливо потреба в проведенні тренінгів актуальна для мережевих точок, що продають овочеву продукцію. До слова, скептики скривлять, почувши про те, що хтось проводить додаткове навчання в такій, здавалося б, «колгоспної» продуктової ніші, як торгівля овочами. Однак зараз, коли за увагу покупців йде справжня боротьба, діяти «по старинці» вже не доводиться.
4
Пропрацюйте з персоналом стандарти обслуговування, дайте продавцям і товарознавцям строгі вказівки щодо зберігання овочів. Мало правильно увійти в контакт із споживачем, треба йому запропонувати товар, що зберіг свої якості. Навряд чи хто візьметься сперечатися, що продавати хороші овочі набагато простіше, ніж залежаних продукцію, що має на собі явні сліди неправильного зберігання.
Зверніть увагу
Продаючи овочі, важливо не створювати великих запасів. Це призведе до втрати товарного виду продукції.
Корисна порада
Продаж овочів багато в чому залежить від привабливості оформлення торгової зони.