Як зробити іграшки з бісеру. Як сплести їжу з бісеру іграшки.

В різних техніках рукоділля можна створювати не лише одяг, аксесуари та прикраси, а й об'ємні іграшки , і техніка плетіння з бісеру не є виключенням з цього правила. Якщо у вас є бісер декількох кольорів, голка і волосінь діаметром 0,12-0,17 мм, ви можете сплести об'ємну бісерну іграшку. Також для роботи вам знадобляться вата для набивання іграшки і гострі ножиці.
Інструкція
1
Щоб сплести з бісеру собачку, окремо сплетіть дві половинки її тулуба. Ви можете сплести тулуб повністю одним кольором, а можете зробити собачку двокольорового. Починайте плести деталі тулуба з носика, набравши на волосінь чотири бісеріни.
2
У четвертій бісеріне схрестіть кінчики волосіні, закріпивши їх. Потім сплетіть другий такий же хрестик і поверніть плетіння вліво. Кінці схрестіть в чорній бісеріне, яка гратиме роль очі. Потім в третьому хрестику поверніть праворуч, а в четвертому наліво.
3
З двох хрестиків, сплетених по прямій, у вас вийде вухо. Для того щоб сплести ногу, з'єднайте в одинарну ланцюжок вісім хрестиків. Таким способом сплетіть передню і задню ногу і закріпіть волосінь.
4
Виконайте з хрестиків бісеру дві половинки фігури собачки, а потім окремо сплетіть хвостик з двох хрестиків. Покладіть обидві деталі тулуба один на одного і переплетіть їх кінцем волосіні за допомогою сполучних бісерин. Набейте фігурку ватою і закріпіть волосінь.
5
За таким же принципом ви можете сплести об'ємну фігурку будь-якого іншого тварини - наприклад, овечки, чиє тулуб теж складається з двох половинок. Для плетіння овечки заготуйте білий, червоний, жовтий і чорний бісер.
6
З жовтого бісеру сплетіть ягничці ріжки, а з чорного сплетіть копита і очі. Злегка видозмінити форму плетіння - фігура овечки відрізняється від фігури собачки. Точно так само, як і в попередньому способі, в кінці плетіння з'єднайте дві половинки тулуба овечки і починайте з'єднувати їх за допомогою сполучної бісеріни і волосіні, попутно набиваючи фігурку ватою.