Як продавати хліб.

Продажі хлібного магазина тим вище, чим повніше задовольняє торгова точка споживчими перевагами цільової аудиторії. Якщо магазин знаходиться в спальному районі з будинками 60-70-хх років, навряд чи варто розширювати асортимент дорогої продукції. Навпаки, в мікрорайоні елітної малоповерхової забудови має сенс відкрити магазин-пекарню, що спеціалізується на австрійських чи французьких хлібобулочних специалітет.
Вам знадобиться
  • приміщення, торгове обладнання, продукція, персонал
Інструкція
1
Знайдіть приміщення під магазин, відповідне вимогам контролюючих інстанцій. Пам'ятайте про те, що в ньому мають бути необхідні потужності, - особливо дане нагадування актуально, якщо збираєтеся робити при магазині міні-пекарню. Більшість видів хлібопекарського обладнання - тістоміси, тестоделітелі, холодильне та теплове обладнання - споживають досить багато електроенергії. А придбання додаткових потужностей - справа накладне.
2
Зробіть в приміщенні, де збираєтеся торгувати хлібом, необхідний ремонт. Дизайн залу краще не перевантажувати зайвими деталями. У подібних місцях добре виглядає дерево, плетені елементи (наприклад, високі хлібні кошика та ін.). Віддайте перевагу заповнює освітленню. Пам'ятайте про те, що на всі матеріали, використовувані при будівельних роботах, у вас повинні бути сертифікати відповідності.
3
Придбайте торгове обладнання. При бажанні можете вибрати пристенное розміщення прилавків. Як варіант розгляньте і пристеночно-острівну розстановку. В ідеалі, хлібні вітрини повинні мати окрему підсвічування. Не забудьте про контрольно-касове обладнання, а також складське і обладнання для інших підсобних приміщень. Щоб магазин, що торгує хлібом, приносив прибуток, на обладнанні економити не варто.
4
Розробіть асортиментний перелік продукції, якою збираєтеся торгувати. До розробки можна йти двома шляхами. Або спочатку вибрати постачальників, що пропонують найбільш вигідні для вас умови, а потім складати асортимент з їхньої продукції. Або віддати перевагу якому-небудь регіону (наприклад, Австрії чи Франції) і шукати міні-пекарні, що пропонують австрійський або французький автентичний хліб.
5
Подумайте, можливо, у вас достатньо ресурсів розмістити в своєму магазині невелике виробництво. Тоді слід вибрати, це буде виробництво, випікають хліб із заморожених напівфабрикатів або ж повного циклу. У першому випадку ви можете поставити печі прямо в залі. Другий варіант потребує виділення декількох додаткових приміщень.
6
Отладьте торговий процес. Складіть штатний розклад, найміть персонал, з продавцями та іншими працівниками контактної зони проведіть тренінги продажів. Візьміть за правила основні постулати успішного продажу хліба: перед винесенням в торговий зал вся продукція піддається бракеражу; ні буханки не повинно залишатися на завтра; після 19 годин знижка на хліб - 30-50 відсотків.
Зверніть увагу
Якщо будете працювати з дрібноштучними хлібобулочними виробами, особливо уважно вибирайте постачальника. Покупці мають до такої продукції найбільше претензій.
Корисна порада
Щоб продавати хліб з вигодою, важливо досконально пропрацювати асортимент і замовляти таку кількість продукції, яке можна реалізувати за один день.