Як перевірити швидкість в мережі. Як дізнатися свою швидкість інтернету.

Швидкість інтернету - його саме важливо якість для користувача, який багато часу проводить в мережі. Якщо ваш інтернет не дає вам можливості виконувати необхідну роботу, або просто спокійно і з задоволенням подивитися улюблений фільм, зависає і сильно дратує - перевірте швидкість інтернету. Коли ви підключаєтеся до інтернету, ваш постачальник зазначає в договорі певну швидкість, яку він вам зобов'язується надавати. На жаль, це не завжди відповідає дійсності. Ось декілька порад про те, як можна дізнатися реальну швидкість вашого підключення.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно скористатися послугами сервісу, який надає можливість дізнатися швидкість інтернету. В даний час швидкість можна заміряти на багатьох сайтах, але для першого разу давайте це зробимо за допомогою сервісу "Я в інтернеті!".
Інструкція
1
Перш за все, перевірте свій ПК на наявність вірусів. Це обов'язково. Запустіть свій антивірус і антишпигун, і дайте програмам попрацювати. Якщо програми виявлять віруси та інші шкідливі програми, видаліть їх зі свого комп'ютера. Після цього має сенс запустити антивірус ще раз, на всякий випадок, щоб напевно переконатися в чистоті свого ПК.
2
Після очищення комп'ютера від вірусів вимкніть антивірус, антишпигун, торрент, і всі мережеві програми, встановлені на вашому комп'ютері.
3
Перевірте мережеву активність. Це робиться так: правою кнопкою мишки клацніть по мережевому підключенню. У вікні «Стан» ви побачите кількість прийнятих і відправлених пакетів. Якщо ця кількість тримається стабільно - вам нема про що хвилюватися. Якщо ж ви бачите, що кількість пакетів різко збільшується - це погано. Значить, ви чи не відключили всі мережеві програми і якась із них працює, або в вашому ПК залишився вірус. Вимкніть мережеві програми і видаліть віруси. Переходимо, власне, до перевірки швидкості.
4
На сайті www.yandex.ru зайдіть на сторінку сервісу "Я в інтернеті!" за адресою http://internet.yandex.ru/. Ви побачите на сторінці лінієчку зеленого кольору з написом "Виміряти швидкість". Клацніть по ній і почекайте. Через деякий час ви побачите свою вхідну і вихідну швидкість на даний момент часу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що віруси, шпигуни і інші шкідливі програми серйозно уповільнюють швидкість інтернету.
Корисна порада
Спробуйте перевірити свою швидкість на різних сайтах, і виберіть той, якій буде вас влаштовувати найбільше.