Як провести вікенд.

Після важкого робочого тижня майбутнім вихідним радієш як дитина. Тому що це час, коли можна розслабитися і дозволити собі робити те, що заманеться. Проте не потрібно перетворювати вікенд в свято живота біля телевізора, є багато варіантів відпочинку, який не тільки дозволить відволіктися від повсякденних проблем, але і подарує масу нових вражень.
Інструкція
1
Згадайте про книгу, за яку весь час беретеся, але ніяк не можете прочитати. І вирушайте до книгарні, а ще краще - в читальний зал бібліотеки. Тиша і особлива атмосфера дозволять вам повністю зануритися в світ героїв, зрозуміти зміст твору, та й відчуття, що ви знову стали студентом, поверне вас на багато років назад. І тоді всі робочі проблеми здадуться вам дрібними і безтурботними.
2
Якщо не любите читати, сходіть з коханою людиною в кіно. Тільки обов'язково на найостанніші ряди, «для поцілунків». Впевнені, після такого сеансу ви станете завсідником кінотеатрів.
3
Вертухам підійде екскурсійна поїздка в інше місто. Уявіть, як цікаво побувати в старовинному історичному місті, подивитися пам'ятники культури і пам'ятки, сходити в музей або на виставку, відчути дух тієї епохи. Але навіть якщо ви вирушите в сучасний мегаполіс, повірте, там нудьгувати теж не доведеться. А може бути, новинки інфраструктури і вам подарують натхнення.
4
Любителям активного спорту підійдуть кінні або велотури, сплави по річці, а взимку - катання з гори в зорбі. Покличте з собою друзів, це допоможе ще більше зблизитися, та й поділитися емоціями буде з ким.
5
Стати першовідкривачем, кожні вихідні присвячуючи новим заняттям: сходіть на справжню чайну церемонію, відвідайте майстер-класи чи хобі-курси. А може бути, разом з другою половинкою почнете ходити в басейн або грати в бадмінтон. У кожному разі найголовніше - не сидіти вдома.