Як стати водієм.

Багато починаючі водії задаються питанням: як стати водієм - професіоналом? Спочатку необхідно зрозуміти, що являє собою професійний водій. Для того, щоб стати професіоналом, необхідно вміти відмінно водити автомобіль, знати теорію водіння, адекватно поводитися на дорозі. Для тих, хто хоче стати водієм, нижче наведено кілька порад. Не варто покладатися на

Багато починаючі водії задаються питанням: як стати водієм - професіоналом? Спочатку необхідно зрозуміти, що являє собою професійний водій. Для того, щоб стати професіоналом, необхідно вміти відмінно водити автомобіль, знати теорію водіння, адекватно поводитися на дорозі. Для тих, хто хоче стати водієм, нижче наведено кілька порад.

  1. Не варто покладатися на інших водіїв. Ви не можете знати, що в іншого водія на умі, що він може зробити в наступний момент; так само й інші водії не знають, що думаєте ви. Це стосується не тільки водіїв автомобілів, але і пішоходів, які намагатимуться перебігти дорогу перед вашим автомобілем. Пригальмовуйте перед «зеброю», перед зупинкою автобуса, а також перед хитким від випитого спиртного людиною, якщо він стоїть на узбіччі дороги. Автомобіль, що йде попереду, може різко загальмувати, тому дотримуйтеся дистанції: так у вас буде в запасі кілька секунд для маневру.
  2. Необхідно розвивати увагу: ви повинні бачити навколишнє оточення на 180 градусів, а також звертати увагу на те, що знаходиться ззаду. Перш ніж повернути, швидко поверніть голову в сторону і переконайтеся, що там нікого немає. За кермом автомобіля не можна розслаблятися і втрачати пильність.
  3. На дорозі не місце азарту. Навіть якщо вам шалено хочеться поганяти і обов'язково стартувати зі світлофора першим, пам'ятайте, що ви - доросла людина, а дитячі забави - не для дорослих.
  4. Необхідно бути передбачуваним для інших водіїв. При перебудові на іншу смугу включайте сигнал повороту, не дозволяйте собі небезпечні маневри. Пам'ятайте: на дорозі краще бути повільним і нудним.
  5. Відмінне знання теорії - запорука успішної їзди. І чим частіше ви будете повторювати теорію, тим краще. Якщо ви раптово зловили себе на думці, що побачений знак вам не знайомий, або ви розгубилися на дорозі і не знаєте, як далі поводитися, тому що забули якесь правило дорожнього руху, по приїзді додому обов'язково повторіть теорію, дайте відповідь на питання екзаменаційних квитків і подивіться на результати. Вони можуть відрізнятися від очікуваних вами.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам стати справжнім професіоналом за кермом! Безпечного вам водіння і удачі на дорозі!