Як привчити дитину до води.

Життя дитини стає повноцінною тоді, коли у нього є можливість бувати частіше в воді - пірнати, купатися, плавати, грати. Недарма ж батьки намагаються їздити у відпустку на берег моря з дітьми. Вода - це радість для дітей. До неї потрібно тільки звикнути.
Інструкція
1
Якщо перше купання раптом виявиться невдалим, то у дитини може надовго залишитися почуття страху перед цим процесом. Спочатку потрібно ознайомити його з водою, обережно, акуратно і продумано.
2
Потрібно спробувати пограти з малюком в воді . Можна почати з невеликих бризок, поступово він перестане їх боятися.
3
Потім мамі можна спробувати побігати від свого дитя трохи по воді , він природно буде намагатися її наздогнати.
4
Взявши чадо за руку, можна увійти в водойму, сісти, а потім показати, як пересувається черепашка, попросити дитину повторити.
5
Допомогти звикнути до воді допоможе і м'яч. Знаючи берег і глибину, киньте ненавмисно його у водойму. Глибина повинна бути малюкові по пояс. Треба взяти його за руку і сходити з ним разом за іграшкою. Намагайтеся закидати м'яч все далі і далі, тож до його плечей.
6
В воду також можна кинути іграшку і наввипередки знайти її.
7
Самий небоязким і безпечним для нього буде, якщо дати круг або м'яч. Він відчує себе захищеним.
8
Якщо все це проробляти частіше, то діти швидко зможуть звикнути до воді , не боячись її. Якщо вони позбудуться цього страху, навчити плавати їх - не складе ніяких труднощів.
Зверніть увагу
Щоб дитина не боялася заходити в воду, купаючись - посміхайтеся, смійтеся. Він побачить, що вам весело і сам захоче спробувати скупатися.
Корисна порада
Чи не затягуйте в воду малюка, якщо він боїться і плаче. Тим самим ви самі наженете на нього страх. В водойму він повинен зайти і відчути його сам.