Як привчити дитину до візочка. Як привчити немовляти до каляску.

Коли дитина на вулиці починає вередувати і плакати, на цей звук обертаються все навколо. І бідній мамі доводиться приймати термінові, але найчастіше не зовсім правильні рішення, щоб заспокоїти малюка. Особливо, якщо це стосується небажання крихти сидіти в візочку . Щоб втихомирити дитину, мами знову і знову беруть його на руки, в результаті до кінця прогулянки стають вичавленими як лимон. Як же привчити дитину сидіти в візочку , щоб прогулянка приносила задоволення і малюкові і щасливій мамі?
Інструкція
1
Фахівці радять заколисувати дитину в візочку не тільки під час прогулянки, але і вдома, наприклад, коли він почне засипати. Робіть це з посмішкою, похваліть дитину, що він так добре сидить.
2
Вирушаючи на прогулянку, огляньте коляску, чи немає якихось пошкоджень, які можуть перешкодити малюкові. Можливо, йому натирають ремені безпеки, або сидіння недостатньо м'яке. Постеліть більш м'який матрацик, а в прохолодну погоду не забудьте взяти з собою ковдрочку. Крім того, завжди з собою повинно бути змінну білизну і вологі серветки.
3
Не обмежуйте огляд дитини тентами і шторками. У гарну погоду краще надіньте малюкові кепочку або косинку. Пам'ятайте, що дитина повинна вас бачити. Та й вам буде простіше розмовляти з ним, пояснюючи якісь речі і відволікаючи розмовами.
4
Нехай в візочку завжди знаходиться улюблений ведмедик вашої дитини або улюблена машинка. Так йому буде приємніше сідати в коляску і веселіше під час прогулянки. Прив'яжіть до візочку яскравий повітряна куля, адже маленькі діти дуже люблять яскраві іграшки, що створюють відчуття свята.
5
Візьміть з собою пляшечку з соком або теплою солодкою водичкою. Можливо, ваш малюк вередує через те, що хоче пити. Намагайтеся не гуляти на голодний шлунок, навіть якщо ви відправилися до магазину за продуктами.
6
І найголовніше - запасіться терпінням і фантазією. Адже будь-яку неприємну ситуацію можна перетворити на гру, і тоді замість сліз і істерик ви почуєте веселий сміх вашої дитини.