Як зробити домашню каганець.

В зимову пору людям завжди хочеться чогось копченого. Маючи бажання і навички, коптилку можна зробити самостійно. Потім залишиться тільки закладати рибу, м'ясо або сало, і радіти смачним і ароматним продуктам.
Інструкція
1
Для того щоб своїми руками зробити коптилку , необхідно мати зварювальний апарат і деякі навички роботи зварника. Справа в тому, що шви обов'язково повинні бути герметичні. В іншому випадку каганець буде сильно диміти.
2
Беремо листову сталь в 3 міліметри завтовшки і робимо з неї заготовки. Розміри листів повинні складати 50х30 сантиметрів, і 30х30 сантиметрів. Після того як аркуші готові, потрібно приварити до короба смужки сталі. Вони повинні мати таку ж товщину. Смужки приварюємо по всьому периметру. Ширина їх повинна складати близько 30 міліметрів. Дані смужки необхідні для того, щоб на них ставити і кріпити кришку.
3
Не варто поспішати з випилюванням або вирубкою кришки. Для початку потрібно зварити короб з смужками, а вже після цього можна і зайнятися виготовленням кришки. На кришці повинна обов'язково бути ручка. Її можна зробити із сталі в 3 міліметри і приварити до кришки. Також можна до самого короба приварити ручки. Вони будуть завжди вам корисні при переміщенні каганця.
4
Далі нам знадобиться манометр. Можна використовувати будь-який, головне щоб добре проглядалося тиск в 1 Бар. Для цього виточує втулку зі сталі під різьбу манометра. Отвір потрібно зробити наскрізним. Стінки втулки потрібно робити з таким розрахунком, щоб її можна було без проблем приварити до кришки каганця, а також туди вкрутити манометр. Манометр буде вимірювати тиск в каганцю. Найчастіше манометр має конусну різьблення, тому додаткових ущільнень не потрібно.
5
Після того як розібралися з манометром, потрібно з'єднати короб з смужками з металу і кришкою. Свердлимо отвір діаметром 6,3 мм наскрізь через кришку. Туди вставляємо болт М6 і закріплюємо його гайкою. На звороті потрібно також просвердлити кілька аналогічних отворів. Вони потрібні для того, щоб кришку через гумку можна було щільно прикрутити до короба.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xKy79RznKbc