Як перевірити швидкість модему.

Швидкість модему, а також швидкість вашого з'єднання залежить від багатьох факторів: провайдера, якості проведеної лінії, типу з'єднання і т.д. Найбільшою швидкістю мають модеми, які працюють за технологією ADSL. Сьогодні є можливість скачувати інформацію з мережі інтернет, не перериваючи телефонної розмови. Швидкість модему визначається одним з безлічі online-тестів.
Вам знадобиться
  • Online-тести по визначенню швидкості з'єднання.
Інструкція
1
Зараз існують такі сайти, які створювалися на базі технологій тестування. Як правило, тестуючі сайти дозволяють виконати велику кількість перевірок: ви можете дізнатися свій ip, швидкість з'єднання, інформацію про встановлене програмне забезпечення (операційна система, інтернет-браузер). Деякі тестуючі сайти дозволяють створювати облікові записи, завдяки яким ви можете відстежувати постійна зміна швидкості з'єднання.
2
Принцип роботи тестів, що визначають швидкість модему - це вимірювання швидкості під час передачі тестового файлу. Найчастіше таким файлом є документ, який має розмір менше 2 Mb. Приміром, сайт speed.yoIP.ru працює з такими невеликими файлами. Сайт speedtest.net нічим не відрізняється від попереднього опонента. Для обчислення швидкості з'єднання необхідно вибрати місто, до якого буде проведений розрахунок. Після натискання на кнопку запуску перевірки, через деякий час, ви зможете побачити реальну швидкість. Також ви можете зустріти невідоме вам значення ping. Ping - не менш важливий показник, чим менше значення пінгу, тим швидше буде відгукуватися сайт чи сторінка при натисканні на посилання.
3
Більшість моделей ADSL модемів дозволяє скачувати інформацію зі швидкістю 2-4 Mbit. Якщо ви хочете отримати більшу швидкість, вам необхідно звернутися до провайдера з проханням збільшити швидкість за допомогою зміни тарифного плану.