Як розвеселити маму.

Зробити приємне мамі не завжди так просто, як нам того хочеться. Складно одночасно і вгадати з бажанням коханої людини і зробити це у вигляді сюрпризу. Але, незважаючи на це, є чимало різних речей і вчинків, які явно порадують і розвеселять маму .
Інструкція
1
Приділіть більше уваги в цей день мамі і її бажанням. Допоможіть по будинку або на кухні, зробіть те, що зазвичай робите з небажанням. Покажіть свою любов через прийняття на себе низки обов'язків, які зазвичай виконує вона.
2
Пам'ятайте, що мама в першу чергу - жінка. І, як і будь-яка жінка, вона любить доглядати за собою і своєю шкірою. Запашний шампунь, мило з улюбленими ягодами або фруктами, різні освіжаючі крему в усі часи радували дівчат. Будь-яка парфумерія - це спосіб зробити приємно для будь-якої дівчини, а тим більше для мами.
3
Зробіть що-небудь своїми руками. Мама неодмінно оцінить вкладену в вашу саморобку любов і вдячність. Намагайтеся, щоб подарунок вийшов дійсно красивим, а не просто красивим для мами. У будь-якому випадку пам'ятайте, що ви робите це для самого дорогого і близької вам людини, і у вас обов'язково все вийде.
4
Крім усього іншого, зводите вашу маму в кафе і ресторан. Як правило, у батьків немає навіть не стільки коштів, скільки часу і сил, щоб гуляти або ходити кудись. Тому будь-яка зміна обстановки повинна підняти настрій і зарядити енергією на досить довгий час.
5
Купіть листівку, напишіть в ній, як любите її, як вам дорога мама і залиште листівку на столі. А в потрібний момент виявіться поруч і обійміть її. Ваші теплі слова і міцні обійми краще будь-яких подарунків передадуть ваші почуття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ce_llk7OmSw
На жаль, батьки не завжди можуть самостійно вибратися на якийсь захід. Іноді через нечисленних засобів, іноді через відсутність компанії, а часом і просто за звичкою. Ось чому дуже важливо хоча б іноді складати компанію своїй мамі і водити її по різних цікавих місцях.
Інструкція
1
Вибираючи місце для відвідування, орієнтуйтеся, перш за все, на смак вашої мами. Можливо, вона дуже любить дивитися фільми і давно не була в кіно - тоді їй буде особливо цікаво подивитися якусь нову стрічку в кінотеатрі. Тим більше, що сьогодні можна дійсно здивувати деяких дорослих людей переглядом фільму в форматі 3D.
2
В якості розважального заходу також відмінно підійде концерт. Звичайно, вибір музики також варто робити, орієнтуючись на вподобання вашого батька. Благо, що зараз по різних містах нашої країні гастролюють не лише вітчизняні зірки, а й зарубіжні. Враження від живого концерту напевно залишаться в пам'яті на довгий час.
3
Серед культурних заходів, куди можна зводити маму, - різні виставки і спектаклі. З останніх можна вибрати як подання місцевих акторів, так і столичних, які часто гастролюють по різних містах. В останньому випадку квитки краще придбати заздалегідь, щоб сидіти на зручному для вас місце. До того ж з близькою людиною завжди цікаво поділитися враженнями після спектаклю.
4
Якщо мама захоплювалася або захоплюється спортом, з нею можна сходити на якусь спортивну гру: волейбол, баскетбол, хокей. Згуртованість уболівальників і перемога улюбленої команди напевно викличуть позитивні емоції. Крім цього можна прогулятися з мамою по парку, подивитися місцеві визначні пам'ятки рідного міста.
5
Не менш захоплююче буде разом відвідати якісь майстер-класи, які сьогодні дуже популярні в нашій країні. Так, можна сходити на кулінарний майстер-клас і навчитися готувати нові страви, відвідати квітковий, швейний або майстер-клас зі створення різних прикрас. Це буде захоплююче, незвично, а крім того, на таких заходах завжди можна познайомитися з новими людьми.