Як роздрукувати текст у вигляді книги. word друк на двох сторонах у вигляді книги.

Роздрукувати текст в вигляді книги можна кількома способами. Для цього можна скористатися додатковими макросами - спеціальними програмами, а можна просто поглибити свої пізнання в роботі з Word.
Вам знадобиться
  • Word, пачка паперу, принтер
Інструкція
1
Роздруковуємо текст в вигляді книги з Word, але користуючись функціями принтера. Заходимо в меню Файл, вибираємо Друк. Заходимо в властивості принтера. Практично в кожному лазерному принтері є функція друку на аркуші декількох сторінок. Вибираємо режим друку дві сторінки на аркуші. Зліва направо. Таким чином, при відправці документа на друк, наприклад перших двох сторінок, витратиться тільки 1 лист, принтер надрукує їх послідовно: спочатку 1, потім 2.
2
Коли обраний позначений режим друку, залишилося створити коректне завдання друку. Тут теж потрібно врахувати пару моментів. По-перше, важливо, щоб кількість сторінок документа було кратно чотирьом. В іншому випадку потрібно визначитися, які розвороти ви можете залишити порожніми і виставити в таких місцях розриви сторінок.
3
Далі потрібно вписати послідовність сторінок для обох сторін аркуша та вставити ці числа через кому. Тепер натискаємо друк. Отримані видрукувані сторінки піднімайте і, не міняючи їх положення, заправляйте знову в лоток принтера. Увага: не перевертайте листи, що не міняйте їх положення. Наступний крок - задати другий діапазон сторінок, які залишилися, і повторити маніпуляції так само, як з першої роздрукованої партією.
4
Можна використовувати й інший варіант роздруківки текст а в вигляді книги , в самому Word безпосередньо. Але слід зазначити, що драйвер виконує цю функцію коректно, не перекошуючи шрифти, як це трапляється, якщо настройки виставляєш в самому Word. І, тим не менш, позначимо це як варіант. Знаходимо Файл, заходимо в Друк, вибираємо Кількість сторінок на аркуші - 2, виставляємо номери сторінок 1 і 4. Коли сторіночка видрукувана, перевертаємо її, знову заходимо в Кількість сторінок на аркуші, вибираємо 2, номера 2,3. Слід врахувати, що оптимальна кількість сторінок для такої брошури в межах 80, якщо більше, вона виходить товстої, її незручно скріплювати.
5
Для тих, у кого MS Office 2007 і більш нові версії, ці поради не знадобляться. Тут трохи інша система. Але абсолютно не складна, як і попередня. Заходимо в Розмітка сторінки, вибираємо Параметри сторінки, переходимо в Поля, далі знаходимо колонку Кілька сторінок (вона десь посередині висвічується сторіночки, з лівого боку), вибираємо графу Брошура.
Корисна порада
Для роздруківки текстів у вигляді книзі можна використовувати різні макроси. Таких програм зараз величезна безліч, у тому числі, їх можна скачати в мережі. Не будемо заглиблюватися в подробиці, просто озвучимо, що крім пропонованих нижче варіантів є ще й стандартні методи.
В додатку Microsoft Office Word можна не тільки набрати текст , а й оформити його таким чином, щоб на друк він вийшов саме в тому вигляді, в якому необхідно користувачу. Для того щоб надрукувати текст книгою, скористайтеся інструментами, вбудованими в редактор.
Інструкція
1
Почніть роботу з вибору правильної орієнтації сторінки. Запустіть редактор і відкрийте вкладку «Розмітка сторінки». В блоці «Параметри сторінки» натисніть на кнопку «Орієнтація» і виберіть з меню, що випадає лівої кнопкою миші пункт «Книжкова» (висота аркуша більше його ширини).
2
Налаштуйте поля. У тому ж блоці «Параметри сторінки» натисніть на кнопку-мініатюру «Поля». В кін текст ном меню виберіть пункт «Дзеркальні поля». Такі настройки позначають, що на непарних сторінках документа буде ширше ліве поле, а на парних, навпаки, праве.
3
Якщо необхідно, залиште місце для палітурки. Для цього в меню «Поля» виберіть останній пункт «Настроювані поля». Відкриється додаткове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Поля» і впишете в однойменній групі потрібне значення в поле «Палітурка». Збережіть настройки кнопкою ОК.
4
Формат книг відрізняється від формату звичайних ділових листів. Якщо вам не підходить лист А4, натисніть в блоці «Параметри сторінки» кнопку-мініатюру «Розмір». За допомогою списку оберіть той формат, який підходить для вашого випадку, наприклад, B5.
5
Для вибору стилю текст а використовуйте блок «Стилі» на вкладці «Головна». В блоці «Шрифт» ви зможете вибрати розмір, колір і формат шрифту. Зверніть увагу на блок «Абзац» - ці інструменти теж знадобляться для оформлення текст а по книжковому зразком.
6
Як правило, в книгах використовується вирівнювання текст а по ширині сторінки. Виділіть потрібний вам фрагмент текст а чи весь документ і натисніть на кнопку у вигляді однакових по ширині ліній або використовуйте поєднання клавіш Ctrl і J.
7
Щоб задати розмір відступу, яким позначається новий абзац, натисніть в блоці «Абзац» на кнопку зі стрілкою, відкриється нове діалогове вікно. Зробіть в ньому активної вкладку «Відступи і інтервали». В групі «Інтервал» до бажаного значення в поле «Перед» і натисніть на кнопку ОК.
8
Відправляючи документ на друк, ознайомтеся з можливостями роздрукування текст а в діалоговому вікні принтера. Сторінки можуть виводитися в тому порядку, в якому вони йдуть в документі або ж в тому, який ви самі встановіть, наприклад, спочатку парні, потім непарні сторінки або навпаки.