Як розбивати цеглу рукою. розбивання цегли руками.

розбивання цегли голими руками - видовище досить вражаюче. І багато доморощені «каратисти» в запалі азарту часто намагаються повторити цей на перший погляд нехитрий трюк. Лікарі-травматологи можуть повідати масу подібних історій, які мають плачевний фінал. Саме тому, перше, про що варто нагадати - уникайте показною самодіяльності. Починайте з наполегливої тренування під керівництвом досвідченого майстра, здатного гармонізувати фізичну і духовну складові «учня».
Інструкція
1
Для початку потрібно натренувати руку, відпрацювати силу і швидкість удару. Наприклад, повісити на стіну важку пачку газетних сторінок (близько 300 шт.), І щодня бити по ній кулаком, ребром долоні. Порвані аркуші знімати. Також можна віджиматися від асфальту на кулаках. Або відпрацьовувати в повітрі боксерські хуки з гантелями в руках.
2
Переходити до практики можна, якщо ви здатні розвинути максимальну швидкість удару на мінімально короткій дистанції. Починайте з невеликого розмаху. Для перших тренувань використовуйте тонкі дерев'яні плити, поступово збільшуючи їх товщину.
3
Якщо б'єте кулаком, удар повинен припадати на кісточки вказівного і середнього пальців. Якщо долонею - на м'які тканини ближче до зап'ястя. На початкових етапах важливо правильно вибрати матеріал, дошки з поперечними волокнами і легкі червоні цеглини , що не дзвенять при ударі один про одного.
4
Непогано також вивчити фізику разбиваемого предмета, які навантаження він відчуває, і які сили діють всередині нього: перша - сила дії, паралельна силі удару; друга - сила стиску, у верхньому шарі; третя - сила розтягування, в нижньому шарі. Причому дві останні, рівні між собою і протилежні за напрямком, створюють складаний момент, що викликає руйнування. Тому бити потрібно не по центру, а ближче до краю цегли.
5
Духовна підготовка включає правильний уявний настрой, впевненість в собі, гармонізацію енергетичних потоків. Тут нагоді досвід техніки цигун або інший спосіб концентрації. При цьому точка докладання удару повинна бути не на поверхні цегли, а за ним. Бити треба не долонею, а всієї рукою, немов вона лита від кінчиків пальців до ліктя. І пам'ятайте, що думка випереджає будь-яку дію, «прокладаючи» шлях.