Як різати файли.

Незважаючи на те, що існує кілька способів різати файли на частини, переважніше для цих цілей використовувати програму WinRar. Переваги очевидні: ця програма вже встановлена на переважній кількості комп'ютерів, більшість користувачів вміють нею користуватися, зворотна склейка файлів надзвичайно проста. Таким чином, одержувач файлу не буде ламати голову над тим, як склеїти скачаний файл.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма WinRar
Інструкція
1
WinRar дозволяє різати файли будь-якого типу. У прикладі використовувався відео файл (avi), розміром 449 mb. Припустимо, його слід розрізати на частини так, щоб кожна з частин не перевищувала 100 mb, щоб згодом завантажити на depositfiles.Клікніте на файлі правою кнопкою миші, і в меню виберіть WinRar/Додати до архіву ...
2
Відкриється вікно, яке буде схоже на скріншот.Здесь буде потрібно вказати кілька параметров.Імя архіву: ви можете залишити це поле як есть.Імя папки, в яку слід зберегти розрізані файли (кнопка огляд ): ви можете залишити це поле як есть.Метод стиснення: без сжатія.Разделіть на томи розміром: 100mb. Оскільки за замовчуванням, в це поле вводиться розмір в байтах, не забудьте приписати «mb». Це важливо. Якщо ви цього не зробите, то можете отримати тисячі (а то і десятки тисяч) шматочків по 100 байт кожен.
3
Також ви можете вибрати розмір тому зі списку. Наприклад, якщо вам потрібно записати великий файл на декілька CD, можна вибрати готове значення із списку. Наприклад "700mb CD". Або використовувати опцію «автоматичне визначення», і тоді програма сама визначатиме розмір архіву, в залежності від носія на який відбувається запісь.Остальние настройки та опції практично ніколи не використовуються, так що залиште їх за замовчуванням.
4
Після того, як все готово натискайте ОК. Розпочнеться процес розрізання файлу на частини. Це може зайняти певний час, залежно від того, якого обсягу файл вам потрібно разрезать.На виході ви отримаєте декілька архівів (мультіархів) зазначеного розміру і які готові до завантаження. В кінці назви кожного тому, WinRar автоматично додає part1, part2 і т.д. тому вам про це не слід турбуватися.
Зверніть увагу
Зауважте також, що останній том може бути менше. Так, в даному прикладі був розрізаний файл розміром 449 mb на п'ять архівів: 4 архіву по 100 mb і один розміром 49mb.
Файли в форматі mkv, по-іншому звані «матроска», забезпечують високу якість відео і звуку, але при цьому відрізняються великими розмірами. Тому часто виникає необхідність їх нарізки на менші частини.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню http://www.matroska.org/downloads/windows.html, скачайте дві програми для нарізки файлів mkv. Скачайте програму Haali Media Splitter за наступними посиланнями: http://haali.cs.msu.ru/mkv/MatroskaSplitter.exe і mkvtoolnix або http://www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/downloads.html#windows.
2
Встановіть спліттер для роботи з файлами формату mkv, встановіть mkvtoolnix. Запустіть файл Mkvmerge GUI. Натисніть кнопку Add, виберіть файл, який необхідно розрізати, натисніть кнопку Browse, вкажіть папку, в яку будуть переміщені результати нарізки mkv.
3
Перейдіть у вкладку Global, встановіть там прапорець Enable splitting, щоб включити режим різання mkv, встановіть перемикач After time codes, в полі біля цього перемикача вкажіть через кому прмежуткі часу, в яких необхідно провести нарізку файлу-«матроски». Тайм-код вказується в форматі ГГ: ММ: СС (спочатку годинник, потім хвилини і в останню чергу - секунди).
4
Якщо необхідно з великого файлу зробити частини поменше, переставте перемикач в режим After this size і бажаного значення, наприклад, 700 мб. Програма нарізуватиме файл на частини відповідно до вибраного значення. Натисніть кнопку Start muxing. Розпочнеться процес нарізки файлу в форматі mkv.
5
Скачайте і встановіть програму Wooble Mpeg Video Wizard DVD для нарізки і редагування файлів mkv по посиланню http://rsload.net/soft/3167-mpeg-video-wizard-dvd-500109-rus-serial.html. Відкрийте файл, який необхідно нарізати.
6
Далі виберіть режим проекту, в ньому встановіть резку фрагментів за вибором. В налаштуваннях програми встановіть по необхідності збереження частин в форматі MPG1 або MPEG2, в форматі бітрейта до 15000 к/біт, дозвіл до 720 і 1080, звук пережимается по необхідності з MP2/MP3 в AAC/AC3. Дані опції дають можливість зберегти якість і зменшити державну розмір оброблюваного матеріалу.