Як розвивати творчі здібності дітей. творчі діти.

Кожна людина розуміє, що розвиток творчих здібностей у дітей - це запорука виховання гармонійно розвиненої, цікавої та креативної особистості. Навіть якщо майбутнє вашого чада не буде пов'язане з якою-небудь творчою діяльністю, то це не означає, що такі здібності йому не знадобляться. Можливо, заробляти на життя він і буде чимось іншим, проте хорошою, високооплачуваної роботи без креативу не буває. Та й в особистому житті без творчості ніяк не можна.
Вам знадобиться
  • Бажання і час. І звичайно, додаткові прикладні матеріали (фарби, пластилін, музичні інструменти тощо). Однак набір цих речей ви можете варіювати за власним бажанням.
Інструкція
1
Першим ділом створіть всі умови для творчості. Тобто придбайте необхідні матеріали, виберіть час для занять. Дитина перший час потребуватиме вашому керівництві і допомоги.
2
Завжди схвалюйте і підбадьорюйте вашої дитини, якщо він вирішив зайнятися творчістю. Ніколи не варто лаяти або карати його за це. Навіть якщо дитина весь забруднився фарбами і пластіліном.Старайтесь заохочувати і розвивати ініціативу вашої дитини, а не змушувати його щось робити в обов'язковому порядку.
3
Ніколи не забувайте зіставляти вік і можливості своєї дитини з тим, що він робить. Пам'ятайте, що ваша головна мета не отримання з перших занять чудових робіт, а розвиток здібностей.
4
Грайте з дитиною. Малюйте, придумуйте історії, ліпіть з пластиліну, фарбуйте, співайте. Чим більше часу ви зможете виділяти на ігри з ним, тим краще.
5
Відправте дитину на заняття в спеціальні творчих гуртки (музика, малювання, спів, театральне мистецтво тощо). Спілкування зі своїми однолітками і професійними учителями в даних питаннях так само може допомогти розвинути творчі здібності.
Зверніть увагу
Однак пам'ятайте, що ні в якому разі не можна забувати і про точні науки. Мозок дитини має розвиватися гармонійно в усіх напрямках.
Корисна порада
Варіантів занять, які допомагають у досягненні мети - маса. На будь-який смак, колір і гаманець. Так що тут все впирається тільки в ваш час і уяву.