Як розводити ефірне масло.

Ефірні масла широко застосовуються при ароматерапії. Приймаючи ванну, багато з нас додають по п'ять-шість крапель ефірного масла в воду для того, щоб домогтися максимального розслабляючого ефекту. Для того щоб масло максимально розчинилося у воді, необхідно дотримуватися кількох простих правил, які забезпечать вам приємні відчуття від прийняття ванни.
Вам знадобиться
  • - ефірне масло
  • - нейтральне рослинне масло без запаху
Інструкція
1
Наберіть повну ванну води, накапати п'ять-шість крапель ефірного масла і розмішайте. Обов'язково стежте за тим, щоб масло повністю розчинилося, і ні в якому разі не додавайте масло , поки ванна повністю не наповнилася - в цьому випадку все масло піде разом з парою.
2
Якщо ефірне масло НЕ розмішується у воді, ви можете накапати необхідну кількість масла в чайну ложку нейтрального рослинного масла. Використовуйте масло солодкого мигдалю, авокадо, жожоба або масло насіння пророслої пшениці. Після цього вийшла суміш акуратно вилийте в ванну і ретельно розмішайте.
3
Найбільш доцільним є використання спеціального нейтрального масла для ванн без зайвих домішок і запаху. Якщо у вас чутлива шкіра, або есенція ефірного масла дуже сильна, використовуйте меншу кількість ефірного масла, наприклад, одну-дві краплі замість шести.
4
Якщо ви розбавляєте масло для зовнішнього застосування, розбавляйте тільки одну-дві краплі ефірного масла. Якщо ви використовуєте розчин ефірного масла для полоскання, ні в якому разі не ковтайте та розчиняйте масло у великій кількості води.