Як розвести цефазолін для дитини. пропорції розведення цефазоліну новокаїном.

Цефазолин - це полусентетіческій антибіотик першого покоління. Діє бактерицидно. Активний по відношенню до великої кількості мікроорганізмів: стафілококи, стрептококи, пневмококи, кишкова паличка, сальмонели, гонококи та інші патогенні мікроби. Цефазолін відрізняється від інших антибіотиків тим, що ефективна кількість препарату зберігається в організмі до восьми часов.Он має високу активність і не токсичний по від носінню до організму.
Вам знадобиться
  • Шприц.
  • Новокаїн, або фізрозчин.
  • Цефазолин.
  • Вказівки лікаря.
Інструкція
1
Цефазолин вводять внутрішньовенно і внутрішньом'язово. Дітям призначають внутрішньом'язове введення препарату. Для цього його розбавляють спеціально підготовленою водою для уколів або новокаїном. Дітям до 18 років препарат не рекомендується розбавляти новокаїном через його протівопоказаній.Новокаін може спровокувати зміну в складі крові, погіршення роботи органів травлення, збій серцевого ритму, біль у грудині.
2
Якщо у дитини хворі нирки, або він схильний до алергії, то необхідно довести до відома лікаря. Так як препарат може викликати алергію і несприятливо діє на почкі.Режім дозування встановлюється індивідуально, з урахуванням тяжкості захворювання та чутливості збудника.
3
Вважають на кілограм ваги дитини. В основному дітям розбавляють 0,5 грам препарату на 5 мілілітрів фізрозчину. Набирають у шприц 3,5 мілілітра і вводять. Середня добова доза для дитини 25-50мг/кг маси тіла. При важкому перебігу захворювання доза може бути збільшена до 100мг/кг маси тіла.
4
Якщо все-таки вашій дитині виписали цефазолін з новокаїном, то необхідно в амбулаторних умовах зняти пробу на чутливість до новокаїну. Якщо алергічної реакції не було - препарат можна колоти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IrRzIyw659c
Зверніть увагу
Антибіотики не виводяться з організму. Новокаїн має знеболюючу властивістю. В той час, як цефазолін при введенні викликає біль. Тому найчастіше це препарати виписують спільно.
Корисна порада
Практично при будь-якому захворюванні лікарі виписують антибіотики, щоб підстрахуватися. Про їх шкідливість все знають не з чуток. В першу чергу страждає кишечник і імунітет людини. Тому будьте обачні при їх застосуванні у дітей. Порадьтеся з декількома фахівцями, можливо, застосування антибіотиків можна уникнути. І не займайтеся самолікуванням.