Як розділити диск на дві частини.

Для стабільної роботи операційної системи і швидкого виправлення несправностей необхідний не тільки потужний комп'ютер і якісне програмне забезпечення. Дуже важливим фактором є наявність декількох розділів на жорсткому диску . Приміром, щоб правильно переустановити Windows без втрати важливої інформації, потрібна наявність хоча б двох розділів, один з яких буде відведений під операційну систему і супутні програми.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис адміністратора
  • Partition Magic
Інструкція
1
Знайдіть і встановіть програму для створення розділів. Ми рекомендуємо PowerQuest Partition Magic. Потрібну версію цієї програми визначте самі виходячи з наявності у вас на комп'ютері операційної системи Windows XP, Vista або Seven.
2
Відкрийте програму і виберіть пункт «запустити в режимі досвідченого користувача». Ця функція дозволить вам більш детально налаштувати майбутні розділи жорсткого диска. Ми рекомендуємо створювати не менше двох нових розділів, один з яких буде виконувати роль сховища інформації, а на іншій будуть встановлені ігри та програми.
3
Відкрийте вкладку «Майстра» і виберіть пункт «Швидке створення розділу». У вікні ви можете швидко і легко налаштувати кількість і розмір майбутніх розділів на вашому жорсткому диску . Не "пиляйте» диск на багато дрібних розділів, щоб не створювати плутанину. Після завершення налаштувань натисніть кнопку «Старт» або «Застосувати» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1UF3tfZ-RbA