Як зробити якісний скриншот.

Скріншот - знімок з екрану, зроблений за допомогою стандартної програми, встановленої в ОС, або додатки, завантаженого користувачем спеціально. За скриншоту можна діагностувати технічні неполадки комп'ютера на відстані, показати побачену в інтернеті забавну картинку або просто похвалитися досягненням в грі.
Інструкція
1
Перша програма для скріншотів - "FastStone Screen Capture". У функції програми входить зйомка активного вікна з можливістю прокрутки, повного екрану, основні функції редагування зображення. Файли-скріншоти зберігаються в форматах: * .bmp, *.gif", *.jpg", * jp2, * .j2k, * .pcx, * .png", * .ppm, * .tga, * .tiff, * .pdf. Після установки програми на екрані з'явиться прямокутник.
2
"Free Screen Video Recorder" - безкоштовний варіант програми "1st Screen Recorder". Функції програми: створення та редагування скріншотів, запис відеоряду та декілька інших. Платна версія, крім усього іншого, дозволяє записувати і звук. Після установки програма відображається у вигляді мініатюрного прямокутника. Захоплене зображення миттєво відкривається в графічному редакторі програми, де ви можете відразу внести невеликі зміни: повернути, відобразити, обрізати.
3
Ще одна безкоштовна програма для зйомки і збереження скріншотів - "Floomby". Після установки і запуску натисніть на значок "f" в треї і виберіть опцію (повний екран або фрагмент). Потім виділіть потрібну частину екрану і натисніть галочку. За пропозицією програми скопіюйте посилання та вставте в адресний рядок браузера. Ви опинитеся на сервері, де збережений скріншот. Збережіть картинку на комп'ютер або просто дайте посилання на неї.