Як встановити другий жорсткий диск. Як встановити на комп'ютер другий жорсткий диск.

Жорсткі диски - це основне сховище інформації на вашому комп'ютері або ноутбуці. Без цієї деталі неможлива робота комп'ютерної техніки. Через широке поширення різної інформації і необхідності її довгого зберігання виникає проблема нестачі вільного місця на жорсткому диску. Можна записувати всі потрібні дані на DVD- диски , але набагато зручніше і економніше придбати додатковий жорсткий диск. Для цієї мети підійдуть як стаціонарні жорсткі диски , так і USB-накопичувачі.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка
Інструкція
1
Визначтеся з типом нового жорсткого диска. Якщо у вас є необхідність швидкого доступу до потрібної інформації в будь-який час, то придбайте переносний жорсткий диск. Його установка не вимагає особливих навичок: підключіть його за допомогою USB-кабелю до комп'ютера і, в разі необхідності, підключіть харчування до жорсткого диска.
2
Якщо ж ваш вибір ліг на стаціонарний жорсткий диск, то все набагато складніше. Спочатку визначте тип диска, який підтримує ваша материнська плата. Це будуть жорсткі диски з роз'ємами IDE або SATA. Їх легко визначити за зовнішнім виглядом: роз'єм IDE широкий і має багатожильний шлейф, а SATA - досить вузький і компактний кабель.
3
Вимкніть комп'ютер, встановіть жорсткий диск в спеціально відведене місце в системному блоці. Надійно закріпіть його шурупами. Знайдіть на материнській платі потрібний роз'єм і підключіть до нього один з кінців шлейфа IDE або SATA. Теж саме виконайте з жорстким диском. Знайдіть і підключіть кабель живлення для вашого жорсткого диска. Він виходить з блоку живлення системного блоку.