Як додати домен.

Щоб ваш новенький домен почав індексуватися Яндексом, його необхідно додати в загальну базу домен ів. Для цього в сервісах Яндекса існує спеціалізований розділ, в якому кожен користувач може повідомити пошукового робота про появу нового сайту в інтернеті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ до сайту по ftp, доступ в інтернет.
Інструкція
1
В першу чергу ви повинні зареєструватися на профільному ресурсі Яндекса, який називається Яндекс.Вебмайстер. Щоб зробити це, спочатку вам слід увійти до своєї поштової аккаунт на сервісі. Як тільки ви авторизуєтесь в Яндексі, наберіть в адресному рядку вашого інтернет оглядача наступну адресу: webmaster.yandex.ru. Відкриється сторінка, на якій ви знайдете кнопку «Додати сайт», або ж «Повідомити про новий сайт». Натиснувши на неї, ви будете переадресовані на сторінку додавання ресурсу.
2
Заповніть запропоновані поля необхідною інформацією, введіть каптчу і підтвердіть додавання сайту в систему. Вам буде запропоновано три способи підтвердження того, що саме ви є власником додається ресурсу. Поговоримо про найбільш простий - додаванні системного файлу від Яндекса на сайт. Для цього поставте гурток в пункті «Розмістити файл» і скачайте необхідний документ за відповідним посиланням.
3
Підключіться до вашого сайту через ftp (оптимальної безкоштовною програмою для віддаленого підключення є ftp-менеджер FileZilla). Відкрийте кореневу папку вашого сайту (папка розташовується в каталозі «Public-HTML»). Відкривши даний каталог, відкрийте вміст тієї папки, яка озаглавлена домен вим ім'ям додається сайта. Завантажте в дану папку файл .txt, який ви скачали на сайті Яндекса.
4
Відкрийте браузер зі сторінкою додавання сайту в панель вебмастера і натисніть кнопку «Перевірити». Переконайтеся, що гурток поставлений на пункті «Розмістити файл». Після нетривалої перевірки сайт буде додано в чергу обходу пошукового робота Яндекса. Як тільки він відвідає ваш ресурс, сторінки сайту з'являться в індексі пошукової системи.
Підключення локального комп'ютера , що працює під управлінням ОС Windows ^ к домену - це стандартна операція, виконувана штатними засобами системи. Процедура не вимагає глибоких знань та використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Приєднання локального комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, до домену здійснюється в діалозі «Властивості системи». Існує кілька способів відкриття цього діалогового вікна: викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і - розкрийте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер/Комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості»; - перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте sysdm.cpl в рядку «Відкрити» та підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK; - перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте вузол «Продуктивність і обслуговування» подвійним кліком миші і виберіть розділ «Система».
2
Перейдіть на вкладку «Ім'я комп'ютера" діалогового вікна і надрукуйте ім'я потрібного домену в діалозі «Домен». Скористайтеся кнопкою «Додатково» для зміни суфікса DNS і збережіть зроблені зміни, тричі натиснувши кнопку OK. Перезавантажте систему для застосування зроблених змін.
3
Скористайтеся альтернативним методом додавання комп'ютера в домен за допомогою вбудованої утиліти Netdom.exe. Для цього поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і викличте контекстне меню елемента «Командний рядок» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Запуск від імені адміністратора» і напечатайтеnetdom join% ім'я_комп'ютера%/domain: ім'я_домена/userd: DOMAINadministrator/password: ПарольВи тестовому поле інтерпретатора команд. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter.
4
Зверніть увагу на те, що за замовчуванням в ОС Windows 7 утиліта Netdom.exe недоступна. Активувати цей вбудований інструмент можна за допомогою спеціального пакета RSAT, доступного для вільного завантаження на офіційному сайті корпорації Microsoft.