Як розвеселити компанію.

Вважається, що у великій і галасливій компанії настрій створювати не потрібно - компанія ніби як сама собою зобов'язує створювати і піднімати настрій. На практиці аж ніяк не завжди виходить саме так, і навіть найвеселіші "компашки" без "іскри" не завжди можуть завести потрібний настрій. В таких ситуаціях слід пам'ятати про декілька простих способах, як підняти настрій компанії.
Інструкція
1
Візьміть з собою будь-яку настільну гру, починаючи від карт і закінчуючи всім відомої монополією. Суть полягає не в самій грі, а в спілкуванні, яке саме по собі утворюється під час гри. Неважливо є тема для розмови чи ні, гра зобов'язує на спілкування, а одночасно з цим і розвага, що позитивно позначається на загальному настрої людей.
2
Подумайте над можливими конкурсами для вашої компанії, популярні ігри "крокодил" і "фанти" далеко не єдині речі, якими можна зайняти велику і галасливу компанію . У час можна вибратися на природу і пограти в більш рухливі, спортивні ігри. Та й якщо ввести в пошуковику "конкурси", повірте - ви не зможете переграти у все, що вам запропонують, за найближчі років десять точно.
3
Організуйте маленький тур найближчим від міста красиве місце, зняти на пів дня газель для однієї компашки коштуватиме незначну суму, проте зміна обстановки в колі друзів завжди прекрасним чином позначалася на настрої компанії. До того ж нікому не треба вести машину - це ж теж плюс.
4
Купіть солодощів і смачного чаю, іноді все, що потрібно, щоб розбудити в людях радість і веселощі, це плитка смачного шоколаду і хороші друзі, які зібралися навколо неї. Дізнайтеся, що найбільше радує кожного окремого члена компанії і придбайте саме це. Будьте впевнені, що така дрібниця обов'язково пожвавить обстановку, і ви зважитеся на більш вагомі пригоди!