Як оновити програму 1с.

Програма 1С та її підвиди (бухгалтерія, виробництво, склад і т.д.) були розроблені фахівцями компанії, яка носить однойменної назву. Компанія займається не тільки розробкою програм - у 1С широкий профіль. Як будь-яке програмне забезпечення, 1С вимагає постійного оновлення коду програми.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення 1С.
Інструкція
1
Після запуску програми виберіть режим «Конфігуратор», а також необхідну вам базу даних. Натисніть «ОК». Для повної впевненості, що оновлення пройде безболісно для бази даних, зробіть їх копію. Натисніть меню «Конфігурація», потім виберіть пункт «Об'єднання конфігурацій». У вікні, виберіть файл з розширенням * .md.
2
Перед вами з'явиться вікно «Об'єднання конфігурацій». Тут необхідно перевірити наступні пункти: - повинна стояти відмітка напроти пункту «Завантажувати конфігурація» в групі «Пріоритет конфігурації»; - повинна стояти відмітка напроти пункту «Заміщати об'єкти» в групі «Метод об'єднання».
3
Для об'єднання конфігурацій натисніть кнопку «ОК». По завершенню цієї процедури відкриється вікно «Конфігурація». Закрийте це вікно. У вікні «Конфігуратор» необхідно відповісти позитивно на запит про «виконання збереження метаданих.
4
У вікні «Реорганізація інформації» натисніть кнопку «Прийняти». Перед вами знову з'явиться вікно «КОНФІГУРАТОРА», натисніть на кнопку «ОК» для завершення операції «Реорганізації інформації».
5
Для виконання оновлення програми через функцію «Завантажити змінену конфігурацію» необхідно запустити «Конфігуратор», вибравши потрібну базу даних. Потім потрібно зробити копію бази даних. Виберіть пункт «Завантажити змінену конфігурацію» в меню «Конфігурація».
6
У вікні «Відкрити файл конфігурації» знайдіть відповідний файл з розширенням * .md. Дайте відповідь позитивно на наступне питання «КОНФІГУРАТОРА»: «Обраний файл конфігурації не є нащадком даного файлу !!! При реструктуризації може відбутися руйнування даних !!! Продовжити? ».
7
Закрийте вікно «Конфігурація», відповівши позитивно на запитання «Виконати збереження метаданих?». У новому вікні «Реорганізація інформації» натисніть кнопку «Прийняти», потім кнопку «ОК».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v7MzoSVkdMw