Як розрахувати час відпустки.

Кожна працююча людина має право на щорічну оплачувану відпустку. Відпустка цей складається з 28 календарних днів, але може бути збільшений у разі роботи в місцях Крайньої Півночі або прирівняних до нього районів. Також якщо ви працюєте з шкідливими умовами, роботодавець зобов'язаний збільшити відпустку згідно Трудовому Кодексу РФ. Відпустка розраховується в календарних днях, визнані законодавством святкові дні у відпустку не входять.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно порахувати кількість відпрацьованих вами місяців, а точніше трудовий стаж. Він не повинен включати декретну відпустку, відпустку по догляду за дитиною, а також прогули з неповажних причин.
2
Щоб розрахувати час відпустки, вам необхідно кількість днів встановленої відпустки (стандартний відпустку дорівнює 28 календарним дням) розділити на кількість календарних місяців.
3
Отримана цифра і буде дорівнювати кількості днів встановленої відпустки. Пам'ятайте, що відпустка може бути розділений на декілька частин. Головне, щоб одна з його складових була менше двох тижнів.
Зверніть увагу
Розрахунок відпускних провадиться до початку відпустки і виплачується не пізніше 3 днів до початку.
Корисна порада
Майже в кожній організації бухгалтерія за погодженням з керівником складає графік відпусток, тому слід заздалегідь подбати про час його отримання. Перед відпусткою вам необхідно написати заяву на його надання.
Всім працівникам, оформленим за трудовим договором після закінчення певного часу покладається щорічну основну оплачувану відпустку. За нього співробітникам необхідно виплатити відпускні, які складають твір кількості днів відпустки на середню заробітну плату. Мається ряд особливостей при їх обчисленні, про які буде написано далі.
Вам знадобиться
  • - виробничий календар;
  • - Постанова Уряду РФ №922 від 24.12.2007;
  • - розрахункові відомості за розрахунковий період;
  • - табель обліку робочого часу;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Спочатку визначте період, за який ви будете розраховувати суму відпускних. Для цього слід користуватися виробничим календарем. Зазвичай за такий період в розрахунок приймається 12 календарних місяців для тих співробітників, які працюють на підприємстві рік і більше. Якщо ж працівник трудиться в організації менше року, то слід брати період з початку роботи до кінця місяця перед місяцем виходу у відпустку фахівця. В розрахунок не слід включати відрядження, неоплачувану відпустку й інші випадки, передбачені в Постанові Уряду РФ №922 від 24.12.2007.
2
Підсумуйте всі виплати, які отримував працівник за виконання своїх посадових обов'язків. До них відносять оплату за тарифною ставкою, окладу, премії, тобто всі суми, які включалися до заробітної плати співробітнику. Виключати з розрахунку необхідно ті виплати, перелік яких прописаний в Постанові Уряду РФ №922 від 24.12.2007.
3
Визначте середньомісячна кількість днів. Для цього кількість днів у розрахунковому періоді розділіть на 12 (якщо розрахунок проводиться за рік), на період, який співробітник працює в даній компанії (якщо фахівець працює менше року).
4
Розрахуйте кількість календарних повністю відпрацьованих місяців в розрахунковому періоді. Для цього використовуйте табель обліку робочого часу, який веде табельник або кадровий співробітник.
5
Визначте кількість календарних днів у повному обсязі відпрацьованому місяці. Для цього середньомісячна кількість днів розділіть на кількість календарних днів повністю відпрацьованих місяців. Отриманий результат помножте на кількість календарних днів у конкретному місяці.
6
Розрахуйте середньоденний заробіток співробітника. Для цього кількість календарних повністю відпрацьованих місяців помножте на середньомісячну кількість днів і додайте кількість календарних днів у повному обсязі відпрацьованому місяці. Заробітну плату за розрахунковий період розділіть на отриманий результат.
7
Середньоденний заробіток фахівця за розрахунковий період помножте на кількість календарних днів наданого відпустки. Видайте грошові кошти працівнику не пізніше трьох днів до початку щорічної основної оплачуваної відпустки.