Як відзначити випускний в 9 класі.

Дев'ятий клас - особлива пора в шкільному житті. Саме після завершення навчання в ньому розумієш, що до кінця навчання залишається зовсім небагато. І саме після дев'ятого класу видається атестат про загальну освіту, з яким, пішовши зі школи, можна поступити в різні профільні навчальні заклади. Тому до питання про те, як відзначити випускний в 9 класі, варто поставитися з усією серйозністю.
Інструкція
1
Перш за все варто розібратися, скільки людина з класу планують спільно відзначити випускний. Це може бути і пара-трійка спілкуються між собою людина, і весь клас (найчастіше відбувається саме так), і навіть вся паралель, якщо підлітки в ній дружні. Із цієї інформації і виходить масштаб планованого заходу.
2
Потім, визначившись з кількістю осіб, можна задуматися і про місце проведення. Якщо бюджет обмежений, то непогано провести випускний в якомусь місці громадського відпочинку: парку, лісовому масиві, набережній або де-небудь ще. Грошей піде не дуже багато, в основному це будуть кошти на їжу/питво. Якщо дозволяють кошти, то асортимент місць може поповнитися клубами, кафе, розважальними заходами і тим, на що вистачить уяви батьків та їх дітей. В такому випадку грошей піде більше, але у батьків не болітиме голова про те, що робитимуть діти, що вони будуть їсти і пити, чим вони займатимуться.
3
Варто задуматися про те, як дістатися до місця проведення заходу. Найчастіше вибирається громадський транспорт. Дешево і сердито. Сердито особливо, адже найчастіше дітям нікуди сісти, та й вони самі часто стають головним болем для кондуктора і оточуючих дітей дорослих. Тому раціональніше всього на добу чи дві зняти автобус/мікроавтобус, який зможе після офіційної частини в школі зустріти дітей, відвезти їх на місце, а потім розвести їх по домівках.
Зверніть увагу
Для того щоб добре відзначити випускний бал в 9 класі, необхідно влаштувати не тільки святковий захід в самій школі, а й організувати розважальну програму для учнів школи, їх гостей і родичів. Так все ж, де б відзначити випускний в 9 класі? Портал мегабайті пропонує вам організацію та проведення випускних вечорів для 9 класу, наприклад
Корисна порада
Випускний 9 класу - це важливий і урочистий день для учнів та їхніх батьків: для учениць - привід надіти чудові сукні, а для всіх разом - можливість весело відзначити закінчення важкого навчального року. Словом, якщо з необхідністю проведення випускного Ви вже визначилися, наступним кроком є вибір місця проведення свята. Де провести випускний з 9 класу?