Як зшити штори для кухні своїми руками. Штори на кухню своїми руками.

  •  Після ремонту старі штори зазвичай просто не підходять і не вписуються в інтер'єр нової кухні. Але ви тепер виклали велику суму на ремонт, а нові штори коштують не дешево. Отже, залишається тільки один вихід - зробити все самому. Звичайно ж, тут знадобляться терпіння, посидючість і певну кількість часу, а також уміння шити на швейній машінке.Вам знадобиться: Тканина, тасьма, драпірувальна шнур, швейні приналежності.
  •  Найголовніше - приступати до роботи в хорошому настрої і виконувати все по порядку. Виберіть тканину для кухонних штор, ідеальним варіантом у цьому випадку є бавовна, який не тільки простий у шитті, але і в прання і прасування. Також виберіть вподобану забарвлення для штор, добре підійде немудра і легка забарвлення приємних тонов.Рассчітайте необхідну кількість тканини, при цьому додайте 6 см на підгин знизу і зверху штори. Ширину штори також розрахуйте в залежності від того, наскільки сильно ви хочете її задрапірувати.
  •  Намочіть і розгладьте тканина для штор, щоб уникнути усадки вже готового ізделія.Раскроіте тканину, залишаючи припуски на шов і підгини. Відміряйте точну довжину і ширину тканини, при цьому краще витягнути нитки на рівні міток, потім по намічених лініях висмикнутих ниток зігніть і пропрасуйте тканину.
  •  Приступайте до шиття. Для початку підігніть верхній припуск і пристрочите тасьму для штор. Після прострочите бічні зрізи, зверніть увагу на те, що краї тасьми ви повинні сховати всередину шва, а ще важливо, щоб кінчики шнурів визирали, інакше у вас не вийде присборить штору. І в самому кінці підгинайте низ.
  •  Закріпіть і обріжте кінчики ниток, а потім пропрасуйте вже готові штори. Повісьте штору на карниз, рівномірно розподіливши ткань.Конечно же, кращим доповненням до ваших шторам буде зшиті своїми руками скатертину, кухонні рушники, прихватки і навіть чохли на табуретки і стільці, зроблені з такого ж матеріалу. Все це відмінно доповнить і завершить інтер'єр вашої кухні, а найголовніше - змінить її до невпізнання. Сидячи в оточенні цих речей, ви будите насолоджуватися остаточним результатом. Таким же чином можна пошити штори і в дитячу, вітальню і спальню.