Як зробити закладку сайту.

Для швидкого переходу по цікавлять сайтам служать так звані закладки. Існує кілька способів їх створення та зберігання. Можна використовувати спеціальні програми для їх зберігання, наприклад, Plates або URLAlbum. Крім того, можна скористатися інтернет ресурсами, де кожен користувач може створювати свої списки закладок і переглядати списки інших користувачів, до числа таких сайтів відносяться memori.ru, bobrdobr.ru або, наприклад, moemesto.ru.
Інструкція
1
Все інтернет браузери так само дозволяють зберігати адреси сайтів, для подальшого швидкого переходу до нім.В браузер Internet Explorer закладки можна зберегти наступними способами: 1. Вибравши пункт «Додати в обране ...» в контекстному меню страніци.2. Вибравши пункт «Додати в обране ...» в меню «Вибране» .3. Натиснувши кнопку «Додати ...» на панелі «Вибране» .Просмотреть збережені закладки можна в меню «Вибране».
2
Для створення закладок в FireFox необхідно виконати одну з наступних дій: 1. Вибрати пункт «Додати сторінку в закладки» в контекстному меню страніци.2. Вибрати пункт «Додати сторінку» в меню «Закладки» .3. Натиснути кнопку закладок в адресному строке.4. Набрати комбінацію клавіш Ctrl + D.
3
У браузері Opera дії можуть бути наступними: 1. Вибрати пункт «Створити закладку сторінки ...» в контекстному меню страніци.2. Вибрати пункт «Створити закладку сторінки ...» в меню «Закладки» .3. Натиснути кнопку «Додати в закладки ...» на панелі інструментів, на ній зображена зірочка, яка може мати різну форму в залежності від оформлення програми.