Як розіслати резюме.

Рахунок резюме , які розсилає кандидат в пошуках роботи, може йти на сотні - в залежності від кількості підходящих вакансій і відповідної реакції роботодавців. При цьому кожна з них вимагає індивідуального підходу. Інакше шанси зацікавити роботодавця, який, в свою чергу, може розглядати сотні претендентів, різко знижуються.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - текст резюме;
  • - контактні адреси роботодавців.
Інструкція
1
Перше, що потрібно враховувати, слово «розіслати» не слід розуміти буквально і поширювати свій резюме методом спаму. По-перше, малоймовірно, щоб електронна адреса, який солідна компанія розмістила в відкритих джерелах, не був обладнаний спам-фільтром. І малоймовірно, що той не спрацює на величезну кількість адрес получателя.Да і роботодавець при вигляді великої кількості адресатів у відповідному полі вашого листа навряд чи буде вдоволений такою вашим «увагою» до своєї скромної персони.
2
Проявіть індивідуальний підхід і при заповненні поля для теми. Банальне « резюме » виглядає значно гірше, ніж « резюме на вакансію ...». Другий варіант свідчить, що хоча б з назвою вакансії ви зволили ознайомитися. Значить, є надія, що і з текстом. А відносно нього неабиякий відсоток шукачів справляє враження, що толком не читав. І це підтвердить практично кожен, хто хоч раз в житті займався набором персоналу.
3
Не ставте резюме в тілі листа, якщо тільки про це вас не просить сам роботодавець в описі вакансії (ось знову ж про користь уважного читання цього тексту) .тел краще використовувати для супровідного листа: за кордоном це просто невід'ємний елемент відгуку на вакансію, та й у нас вже давно листа з резюме і порожнім тілом вважається поганим тоном.Резюме же відправляйте вкладеним файлом.
4
До речі, про фото. Не кращий варіант назвати його просто « резюме ». Більшість ваших конкурентів надійде саме так, створивши кадровій службі роботодавця великі проблеми зі збереженням своїх вкладень. Якщо ж файл названий тим же словом, але в поєднанні з вашим прізвищем і назвою вакансії, шансів бути оціненим по достоїнству у нього вже больше.І ще один важливий момент. Краще спочатку докласти файл, попередньо перевіривши, чи все правильно, чи не забули відобразити найсвіжішу інформацію і пр., А вже потім складати супровідний лист і вводити адресу. Поки немає адреси, лист не піде без найголовнішою складовою - вкладення.
5
Шаблон супровідного листа (а краще декілька, особливо якщо розглядаєте різні вакансії одночасно) можна заготовити заздалегідь. Це економить час. Але обов'язково потрібно відредагувати його перед кожною відправкою в світлі того, що ви прочитали в тексті вакансії (та й додаткову інформацію про компанію зібрати буде незайвим, якщо вказано її назву). Тут саме відповідне місце одразу демонструвати ці свої познанія.Уже просто згадка до місця назви компанії та імені контактної особи, якщо воно відоме, справить гарне враження.
6
І ось останній крок - вставка електронної адреси в потрібне поле і відправка пісьма.А тепер все спочатку, але вже за новою вакансії.