Як пиляти нігті. квадратні нігті Як пиляти.

Руки - візитна картка будь-якої людини. Ми робить ними сотні різних справ, і вони завжди на виду. Пощастило тим, у кого руки виглядають красиво і доглянуто від природи. Але не варто засмучуватися всім іншим. Такого ж успіху можна добитися в домашніх умовах, пестячи і плекаючи свої ручки. Чи знаєте ви, як правильно пиляти нігті?
Вам знадобиться
  • Ножиці або щипчики для нігтів, пилка для нігтів.
Інструкція
1
Вимийте і висушіть руки, почистіть бруд під нігтями. Якщо ви бажаєте сильно вкоротити довжину нігтів, обріжте їх ножицями або спеціальними щипцями. А потім вже приступайте до створення форми. Стрижіть нігті прямо, залишаючи гострі краї (тоді ви зможете надати нігтям бажану форму).
2
Переконайтеся, що ваша пилка придатна для використання (кілька плавних рухів пилою для нігтів надають потрібну форму). Якщо цього не відбувається, змініть її.
3
Сядьте в зручне положення (коли руки знаходяться на столі) і приступите до обпилювання нігтів.
4
При обробці здійснюйте рухи пилочкою в одному напрямку - тільки зліва направо або справа наліво. Так як структура нігтя складається з вертикальних волокон, роблячи хаотичні рухи «туди-сюди», розгойдуються волокна і з'являються мікротріщини (що стає причиною крихкості і ламкості нігтів).
5
Здійснюйте плавні рухи пилочкою, не намагайтеся по-справжньому пиляти ніготь.
6
Переміщайте пилку у напрямку росту нігтя (від куточків до центру).
7
З обережністю обпилюють край, поки не створите потрібну форму. Якщо бажаєте отримати квадратну форму - пилку тримайте прямо. Якщо овальну - трохи повертайте її у куточків нігтьової пластини.
Корисна порада
Не варто пиляти нігті, приймаючи ванну або душ, так як вони стають м'якими і швидко ломаются.Ізбегайте металевих пил, вони занадто грубие.Подпілівайте нігті один раз на тиждень, але не більше (можете зіпсувати структуру нігтя) .Тщательно висушіть нігті перед тим, як пиляти їх. Вологе нігтьова пластинка більш уразлива до зовнішнього воздействію.Квадратная форма нігтя запобігає ламкість і найменш вразлива.
Красиві руки здатні прикрасити не тільки будь-яку жінку, але і стежить за собою чоловіка. На жаль, відсутність догляду за руками призводить до того, що з'являються задирки, нігті стають брудні, нерівні і розшаровуються. А адже загальний вигляд рук і враження про людину безпосередньо залежить від стану нігтів. Важливо вміти правильно їх підпилювати, щоб згодом вашу долоню було приємно потиснути. В чому ж полягає мистецтво правильного підпилювання нігтів?
Інструкція
1
Ніколи не обпилюють нігті , якщо ви тільки що помили руки. Шкіра і нігті повинні бути сухими. Обпилюючи вологі нігті , ви прискорюєте процес їх розшаровування.
2
Перед обпилюванням завжди стирайте старий лак.
3
Підбирайте правильну пилочку. Якщо ви дбаєте про красу ваших нігтів, відмовтеся від металевих пил на користь м'яких або скляних. Вибираючи пилку, подивіться на показник жорсткості (він завдано на одну зі сторін пилки): для слабких нігтів беріть пилочку на 320-400, для нігтів середньої жорсткості - 180-280. Пилочки на 80 - найжорсткіші, їх використовують для підпилювання нарощених нігтів. В ходу більше прямокутні пилочки, але закругляти нігті і спилювати кути зручніше пилочкою-бананом.
4
Не водіть пилкою по нігтях хаотично або з боку в бік - ваші нігті швидко втратять свій вигляд і почнуть розшаровуватися. Рухи повинні бути спрямовані від боків нігтя до його середини. Тримати пилку потрібно трохи під кутом до внутрішньої сторони нігтя, і не тисніть сильно - так ви можете травмувати ніготь.
5
Для підпилювання нігтів у чоловіків використовуються більш жорсткі пилочки, для дітей - найм'якші. Але сильно підпилювати нігті у дітей не потрібно, краще акуратно обріжте зайве манікюрними ножицями.
Корисна порада
Якщо у вас короткі повні пальці, віддайте перевагу овальну форму нігтя, якщо довгі і тонкі - уникайте мигдалеподібної, яка візуально зробить їх ще довшим. А ось власницям середніх жіночих ручок підійде будь-яка форма.