Як дізнатися власний номер.

Бажаючи поповнити баланс свого стільникового телефону через платіжний термінал, багато абонентів стикаються з такою проблемою, як незнання власного телефонного номера . На сьогоднішній день існує безліч способів, що дозволяють людині пізнати свій номер телефону, серед них найбільш популярні тільки три.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон.
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб, яким ви можете скористатися для уточнення свого телефонного номера - подивитися його в відповідному документі. При купівлі сім-карти абоненту надається договір, а також інша документація, в якій відображений купується номер. Однак в потрібний момент подібного договору може не виявитися під рукою і уточнення власного номера кілька утруднюється.
2
Якщо у вас під рукою немає документа з вашим номером телефону, ви можете його дізнатися, просто зателефонувавши на будь-який інший телефон, що підтримує функцію визначення номерів вхідних викликів. Для цього наберіть номер що знаходиться поруч з вами стільникового телефону з автоматичним визначником номера . На його дисплеї висвітяться одинадцять цифр, які і будуть вашим номером телефону.
3
Якщо ж вам нікуди подзвонити, але уточнення вашого телефонного номера вкрай необхідно для вас, ви можете вчинити так. Відкрийте телефонне меню і знайдіть в ньому розділ «Додатки» або «Інструменти». Відкривши даний розділ, опустіться в самий низ сторінки. Тут ви побачите встановлене вашим оператором стільникового зв'язку додаток, який дозволить вам дізнатися телефонний номер, користуючись відповідною навігацією. Якщо ж в додатку вам не вдасться знайти таких відомостей (зазвичай так відбувається в МТС), відкрийте телефонний довідник вашого мобільника. Тут ви побачите «гарячі» номера абонента, серед яких ви зможете знайти пункт «Мій номер». Зателефонуйте за даним контакту і вам продиктують необхідну інформацію.