Як переставити двері.

Буває так, що двері відкривається не в ту сторону, в яку хотілося б. При цьому вона може загороджувати щось або просто займати зайву площу в невеликій кімнаті, якщо відкривається усередину. Щоб позбутися від подібних незручностей, можна двері просто переважити.
Інструкція
1
Перш за все, зніміть двері . Виверніть шурупи нижніх петель і гвинти верхньої (крім одного). Потім вийміть петлі з дверної коробки. Поставте двері на удаваний брусок і закріпіть. Стамескою виріжте гніздо і, приклавши петлю, відзначте її положення, а потім встановіть.
2
Після цього потрібно повернути засувку, щоб скіс міг увійти в пластину фіксатора. На п'ятковому бруске закріпіть двері . Дверні ручки і лицьова накладка повинні бути зняті.
3
Вийміть засувку з отвору, поверніть на 180 градусів і вставте в отвір, прикріпивши шурупами лицьову накладку. Тепер встановлюємо дверні ручки.
4
Потім слід зняти з коробки пластину фіксатора з латуні, вирізавши таку ж з дерева і приклеївши на це ж місце.
5
Тепер поставте вертикально двері так, щоб п'ятковий брус був під прямим кутом до коробки, і закріпіть клинами. Позначте на коробці місце розташування петель. За цими відмітинах потрібно пройтися ножем, зробивши паз, а потім гніздо. Нарешті двері можна навісити і вставити засувку в потрібному місці.