Як розділити дріб на ціле число. Як розділити ціле число на звичайну дріб.

Будь-яке ціле число завжди можна представити у вигляді дробу - як звичайної, так і десяткового. Тому ділення дробів на ціле число зводиться до перетворення. Саме розподіл різних видів дробів проводиться по-різному: у десяткових дробів до поділу в стовпчик, у звичайних - до скорочення.
Інструкція
1
При діленні десяткового дробу на ціле число, спочатку ділиться ціла частина дробу (навіть, якщо вона дорівнює нулю), після того як вона розділена у відповіді ставиться кома і продовжується розподіл дальше.Прімер 1: потрібно розділити 0,4 на 2, потрібно розділити спочатку 0 на 2 виходить 0, ставиться кома, далі на 2 ділиться 4, виходить 0,2.Прімер 2: ділиться 3,6 на 4. 3 на 4 не ділиться, значить у відповіді буде 0 цілих, далі на 4 ділиться 36, виходить 0,9.
2
При діленні звичайного дробу на ціле число, у нього ставитися знаменник одиниця. Далі знак ділення замінюється на множення і друга дріб (наше ціле число) перевертається, виробляється скорочення. Наприклад, потрібно розділити п'ять шостих на п'ять. це означає, п'ять шостих ділиться на п'ять перших, перевертається дріб п'ять перших, стає однієї п'ятої. Далі, скорочуються п'ятірки і виходить відповідь: одна шоста. (Див малюнок)
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Uycs0JrbYs