Як зробити красиву зачіску для короткого волосся. зачіски на коротке волосся.

Будь-яка жінка мріє про свою неперевершеності, індивідуальності і про розкішне зачісці! Але далеко не кожна може дозволити собі постійно відвідувати перукарські салони. Для вирішення даної проблеми існують різні інструкції, які допоможуть зробити в домашніх умовах будь-яку зачіску. Та для короткої стрижки, якщо пофантазувати, можна придумати різні варіанти укладок.
Вам знадобиться
  • Гребінець, гарячі щипці для завивки, гель для укладки, або інший засіб у вигляді спрею, віск або гель для волосся, затискачі, «невидимки» або шпильки.
Інструкція
1
Розчешіть як слід ваші волосся . Передню частину волосся відокремте від інших від вуха до вуха. Після чого на ній зробіть косий проділ.
2
Зафіксуйте зажимами попереду волосся , щоб вони не заважали. Якщо у вас немає спеціальних затискачів, можна використовувати звичайні шпильки для волосся або шпильки «крабики».
3
Нанесіть засіб для укладки на вільні волосся , після чого дуже туго ззаду і на маківці накрутите їх на гарячі щипці, у напрямку від обличчя.
4
На передню частину волосся нанесіть віск або гель. Залежно від того, якого ефекту ви хочете домогтися, використовуйте засіб потрібного вам рівня фіксації. Акуратно зачешите ваші волосся за вуха.
Зверніть увагу
Волосся за вухами не повинні бути пишними. При появі в процесі накручування зайвого обсягу волосся - необхідно пригладити пасма, в іншому випадку потрібної форми Вам не домогтися. В момент причісування волосся попереду, не використовуйте гребінець, інакше структура зачіски може піддатися порушенню.
Корисна порада
Експериментуйте і будьте завжди чарівною і неповторною.