Як прожити з батьками.

Проблема власного житла, що стоїть перед молодим подружжям, змушує їх погоджуватися на проживання з батьками . При цьому обидві пари усвідомлюють можливі проблеми.
Інструкція
1
На початку вашого спільного проживання краще домовитися між собою про правила. Це може стосуватися місць загального користування, прибирання, приготування їжі, поведінки в цілому. Не забувайте, що ви перебуваєте на території батьків, у яких вже устоявся певний життєвий ритм. Для них, як людей у віці, буде важко вносити зміни в свій уклад. Домовившись по-хорошому, намагайтеся не порушувати прийняті правила. Цим ви допоможете уникнути багатьох проблем.
2
Вашої другій половині буде також нелегко ужитися з вашими батьками . По суті, вони є для вашого чоловіка чужими людьми. Від того, як ви поставите себе, залежатимуть їхні відносини. Не потрібно бути «маминим синочком» або «маминої дочкою», які роблять все, що скажуть батьки. Зрештою, у вас вже є своя сім'я, і ви несете відповідальність за прийняті рішення.
3
У разі виникнення спірної ситуації, м'яко, але твердо поясніть батькам свою позицію, приведіть аргументи. Батьки зрозуміють, що ви можете самі вирішити виниклу проблему, а також ви утвердитесь в очах вашого чоловіка (дружини).
4
Також необхідно відразу з'ясувати всі питання з приводу квартирної плати (плати за комунальні послуги). Краще самим оплачувати свою частину. Так ви зайвий раз доведете свою самостійність і зможете уникнути в майбутньому претензій з боку батьків.
5
По можливості прагніть придбати (зняти) окрему житлоплощу. Не кожен чоловік зможе прожити з чужими батьками довгий час. З часом виникли проблеми можуть негативно позначитися на ваших взаєминах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dcxx7m1uqP4