Як прикрашати малюнки. малювати і прикрашати соттенком.

Розфарбовування картинок - улюблена розвага багатьох поколінь дітей. Дорослі теж небайдужі до цього заняття. При цьому невідомо, що приносить більше задоволення - розфарбовування фарбами або олівцями або робота з комп'ютерними програмами. Втім, обидва напрямки можна і поєднати, якщо намалювати або скачати, а потім роздрукувати контури «розмальовок», а потім зробити багатобарвну картинку вже на папері.
Вам знадобиться
  • Книжки-раскраски
  • Карандаши
  • Краски
  • Фломастеры
Інструкція
1
Знайдіть і роздрукуйте контурний малюнок. Папір залежить від того, чим ви збираєтеся розфарбовувати картинку. Для акварельних фарб найкраще підійде звичайний альбомний аркуш. Для фломастерів краще взяти папір товстіший або тонкий картон. Якщо у вас під рукою тільки олівці чи воскові крейди, підійде будь-який папір, в тому числі і та, яка зазвичай використовується для принтера.
2
Розфарбовування краще почати з великих полів. Якщо ви малюєте фарбами, спочатку зафарбуйте фон, намагаючись не заходити за лінії. Зробити так, щоб фарба зовсім не затікала за контури, все одно не вийде, тому намагайтеся, щоб нерівності були всередині силуету предмета або фігурки. Потім ви все одно все виправите.
3
зафарбовуючи фон олівцем, намагайтеся, щоб лінії лягали щільно, без пробілів. Підходять олівці середньої твердості. Напрямок штрихування може бути різним, залежно від форми малюнка. Зазвичай все ж фон заповнюють прямими лініями, горизонтальними або похилими.
4
Раскрасьте дрібніші деталі малюнка. Якщо перед вами немає зразка, намагайтеся підбирати кольори так, щоб вони відповідали природним. Передаючи деталі одягу, спочатку нанесіть рівну поверхню, потім - складки більш темною штрихуванням. Відтінки виходять за рахунок більшого чи меншого натиску олівця, а також за рахунок використання різних відтінків одного і того ж кольору, якщо ви працюєте фарбами або фломастерами.
5
Нанесіть найдрібніші деталі. Це можуть бути деталі особи та одягу, серединки квітів, декор посуду і будов. Їх можна нанести як більш темним відтінком основного кольору, так і чорними штрихами олівця або фломастера. Олівець і крейда на заключному етапі можна використовувати і в тому випадку, якщо ви інші частини малюнка малювали фарбами.
Зверніть увагу
Для зафарбовування великих полів візьміть кисть товстіший, для решти деталей малюнка - більш тонкий. Найзручніше м'які білячі або колонкові кисті. При розфарбовуванні фарбами можна після кожного етапу давати малюнку просохнути. Але можна і використовувати і те, що фарба розпливається на мокрому папері і виходять нові оттенкі.Еслі ви розфарбовуєте картинку на комп'ютері, порядок роботи може бути будь-яким. Головне - щоб лінії, якими одна частина малюнка відділяється від іншої, були безперервними.